Superonline 1000 Mbps alınır mı?

Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci - Çağrı Merkezi Şefi
Profil Kapağı
1522413149
Merhaba. Yakın zamanda binamıza Superonline fiber geliyor şu an Telekom VDSL altyapısında TurkNet kullanıyorum. Sizce Superonline 1000 Mbps alınır mı? Ping durumları, indirmelerde kısıtlamaya takılma vb sorunlar yaşar mıyım?

TurkNet sadece kendi altyapısında sağlıyor 1000 Mbps.

TurkNet'ten 1000 Mbps alacağım demiyorum şu an TurkNet kullanıyorum yakın zamanda Superonline fiber gelecek gelince Superonline 1000 Mbps alınır mı? Diyorum yani Superonline geçilir mi?

Superonline İstanbul bağcılar'da birisi 980 download hızı aldı. Ping'IDE 1.

Anladım değerler iyi gibi duruyor acaba yurt dışı çıkışları nasıl orasıda önemli işte.

Fiber altyapı varken bunu düşünmek doğru olmaz. :)

Orası öyle ama yurt dışı çıkışları iyi değilse fiberinde pek anlamı kalmayabilir.

TurkNet'ten 1000 Mbps alacağım demiyorum şu an TurkNet kullanıyorum yakın zamanda Superonline fiber gelecek gelince Superonline 1000 Mbps alınır mı? Diyorum yani Superonline geçilir mi?

Anladım değerler iyi gibi duruyor acaba yurt dışı çıkışları nasıl orasıda önemli işte.

Orası öyle ama yurt dışı çıkışları iyi değilse fiberinde pek anlamı kalmayabilir.
Nereye çıkmak istiyorsunuz :) Bende 1000 değil ama 100 var. Ortalama değerler olacaktır.

1000Mbps videolarını izledin mi bilmiyorum ama ben izlediğimde çok gereksiz olduğunu düşündüm çünkü neredeyse çoğu platformda indirme sınırı olduğundan 1000mbps verimli kullanamıyorsun. 100Mb yeterli bence.

Merhaba. Yakın zamanda binamıza Superonline fiber geliyor şu an Telekom VDSL altyapısında TurkNet kullanıyorum. Sizce Superonline 1000 Mbps alınır mı? Ping durumları, indirmelerde kısıtlamaya takılma vb sorunlar yaşar mıyım?
Dediğin paketi kullanıyorum. Ping olarak en düşük ping değerlerini alıyorum oyunlarda. Cs-Almanya serverlarında 25-40 ms arası alıyorum. Valorant aynı şekilde. Steam üzerinde 60Mb/s geçmesi zor oluyor serverlarda hız limitleri olduğu için fakat Ubisoft,Origin gibi yerlerde 80-100 Mb/s hızla indirebiliyorum.

1000Mbps videolarını izledin mi bilmiyorum ama ben izlediğimde çok gereksiz olduğunu düşündüm çünkü neredeyse çoğu platformda indirme sınırı olduğundan 1000mbps verimli kullanamıyorsun. 100Mb yeterli bence.
Haklısınız ancak 1G kullanımı arttıkça platformlarda bu yönde geliştirecek kendini. Kimse 1G almazsa onlar da bant genişliğini sınırlı tutar.

1000MBPS videolarını izledin mi bilmiyorum ama ben izlediğimde çok gereksiz olduğunu düşündüm çünkü neredeyse çoğu platformda indirme sınırı olduğundan 1000MBPS verimli kullanamıyorsun. 100 MB yeterli bence.

Almışken 1000 alayim diyorum taahhüt olacağı için en azından 2 sene boyunca kafam rahat olur.

Dediğin paketi kullanıyorum. Ping olarak en düşük ping değerlerini alıyorum oyunlarda. CS-Almanya serverlarında 25-40 ms arası alıyorum. Valorant aynı şekilde. Steam üzerinde 60Mb/s geçmesi zor oluyor serverlarda hız limitleri olduğu için fakat Ubisoft, Origin gibi yerlerde 80-100 Mb/s hızla indirebiliyorum.

Anladım teşekkürler o zaman gelir gelmez bağlatıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı