Superonline ADSL Hizmeti Nerelerde Var?

Ben Superonline ile 9. senemi dolduracağım bu sene. Şimdiye kadar bir sorun yaşamadım gerek destek, gerek hizmet konusunda. Birde kendi hatları olunca TTNet'in net kesilirken internette sörf yapıyorum. :) 8Mbps'lik paketim var ve bana bu yetiyor da artıyor.
Şuan internetten online başvursam beni ararlar mı hemen? Birde kurulum için kendileri mi geliyor? Gelmeleri uzun sürüyor mu? Çok soru sordum kusura bakmayın. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Şuan internetten online başvursam beni ararlar mı hemen? Birde kurulum için kendileri mi geliyor? Gelmeleri uzun sürüyor mu? Çok soru sordum kusura bakmayın. :)
Sorun değil. :)
Bir iki güne hemen dönüş yapıyorlar. Ama iki günü aştıkları hakkında bir duyum almadım ben. Kurulum için kendileri gelip yapıyorlar. Gelmeleri ise siz paketi aldığınız gün bile olabilir. Yoğunluklarına bağlı. :)

Yaklaşık 6 aydır Super Online ADSL kullanıyorum. TTNET'i kapattırdıktan sonra yaklaşık 30-35 gün sonra aradılar, sadece bize özel kampanyaları olduğunu söylediler bizde kabul ettik. İki günü geçmeden evimize kadar gelip sözleşmeyi yaptılar. Teknik servis TTNET'den daha önce dönüş yapıyor. TTNET'i 2 yıl kullandım kaç defa geri dönüş yapacağız deyip kapattılarsa bir daha aramadılar. Hemde Super Online tarifeleri TTNET'den daha avantajlı.

Superonline yalın ADSL'e başvurmaya karar verdim. 2 gün içerisinde kuruluma gelecekleri için mesaj yolladılar. Sonrada tekrar mesaj atıp 5 gün içerisinde modeminiz kargoyla adresinize teslim edilecektir dediler. Neyse ki 2 gün içinde geldi, sözleşmeyi doldurup kargoyla yolladım. Bekliyoruz bakalım.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı