Superonline internet cayma bedeli olmadan nasıl iptal edilir?

kaloxfurkan

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, internetim fiber. Günlük kullanımda hiçbir sıkıntı yok hız testinde de sıkıntı yok ama oyunlarda sürekli paket los ve ping saniyelik olarak yükselip düşmekte. Yaklaşık 4 aydır durum böyle ve oyunları oynayamıyorum. 4 aydır denemediğim yöntem kalmadı. Şikayet oluşturdum eve gelip baktılar. Eve gelip oyundayken bile test ettiler sorun gözükmesine rağmen bir çözüm gelmedi. Şimdi benim 6 aylık taahhüdüm var cayma bedeli 850 TL olduğunu öğrendim. Bu parayı ödemeden iptal etmek için ne yapmam lazım veya nerelere başvurmam lazım bilgisi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Herhangi bir deneyimim olmadı ama Turk Net 1000 TL'ye kadar olan cayma bedelini karşılıyordu diye biliyorum. Turk Net'e geçecekseniz detaylara bir göz atın isterseniz.

Zamanında yapılan anlaşmadan caymak için 40 takla atmaya gerek yok. Her türlü çıkıyor o para.

Bağlantı kablolu mu, kablosuz mu? Mesafe ne kadar ve yönlendirici ile cihaz arasında kaç duvar var?

40 takla atmak mı? Oyun oynayamıyorum 4 aydır bunun parasını ödüyorum oyun oynatmayan fiber internete neden iptal ederken cayma bedeli ödeyeyim sanki keyfi iptal edeceğim.

Herhangi bir deneyimim olmadı ama TurkNet 1000 TL'ye kadar olan cayma bedelini karşılıyordu diye biliyorum. TurkNet'e geçecekseniz detaylara bir göz atın isterseniz.

Hayır 350 TL'sini ödüyor lakin 4 aydır beni uğraştırdıkları için bunlara cayma bedeli ödemek istemiyorum dava falan açsam zaten ödediğim paraları da geri alırım haklılık payı bende çok fazla geçiştirip ilgilenmediler.

Hocam siteminiz bize mi SuperOnline'a mı,yardım etmeye çalışıyoruz sonuçta.
SuperOnline size taahhüt ettiği download ve upload hızını karşılıyorsa dava sonucunun sizinin aleyhinize çıkacağını düşünüyorum. Dava edecekseniz de buyrun.

Hocam siteminiz bize mi Superonline'a mı, yardım etmeye çalışıyoruz sonuçta.
Superonline size taahhüt ettiği download ve upload hızını karşılıyorsa dava sonucunun sizinin aleyhinize s

Sana yazdığım cümlede sitem yok diğer arkadaşa yazdığım da evet var ben buraya sorunumu yazıyorum 40 takla atma alacaklar gibisinden bir cümle kuruyor buna sitem etme hakkım vardır herhalde.

Hayır 350 TL'sini ödüyor lakin 4 aydır beni uğraştırdıkları için bunlara cayma bedeli ödemek istemiyorum dava falan açsam zaten ödediğim paraları da geri alırım haklılık payı bende çok fazla geçiştirip ilgilenmediler.
Me diye dava açacaksınız? Herifler sözünü verdikleri hizmeti veriyor.

Geri
Yukarı