Superonline internet gidiyor

Montyxss

Centipat
Selam, internetim sürekli Discord, Steam, Forza ve Google'da bazı sitelerde çöküyor. Ve birkaç dakika gelmiyor. 3 arkadaşım daha Superonline kullanıyor ve sabahtan beri doğru düzgün konuşamadık Discord'da. Sizde de var mı? İyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam, internetim sürekli Discord, Steam, Forza ve Google'da bazı sitelerde çöküyor. Ve birkaç dakika gelmiyor. 3 arkadaşım daha Superonline kullanıyor ve sabahtan beri doğru düzgün konuşamadık Discord'da. Sizde de var mı? İyi sosyaller.

Evet hocam bende de var kafayı yedim yahu her dakika 5000 ms e çıkıyor.

Bende Superonline kullanıyorum fakat bende böyle bir sorun yok. Önceden vardı bu sorun bende de ve sanırım modem değişmişti. Çok hatırlayamıyorum değiştirmemişte olabilirler.

Ben de bu sorunu yaşıyorum. Bu artık herkeste oluyorsa bir sıkıntı var demekki bu aralar. 3 defa aradım modem resetleyip bağlantı değerlerinizde sıkıntı yok diyorlar ama resetledikleri anda bile 50mbps internetten 5-10mbps alabiliyorum, konuşurken diyorum hala internet kötü diye umursamıyorlar. Ne doğru düzgün oyun oynanıyor ne sitelerde gezilebiliyor şuan Superonline ile...

klasik ve basit olacak ama maalesef gerçek doğru yani superonline pişmanlıktır. Diğerlerinde de sorunlar var türlü türlü ama bu superonline başka bir dert stres çile. Düşmanıma bile önermiyorum. Testlere göre uçuyor kaçıyor iş icraata gelince steam oyun vs fos. Yurtiçi bağlantılarında sorun yok kısıtlama yok ama dediğim gibi yurtdışı bağlantıları çok sıkıntılı.

Telegramda canlı sesli konuşmak için vpn açmak gerekiyor vpn açmayınca bağlanmıyor bağlansa bile 3-5 saniye sonra bağlantı kesiliyor kopuyor. Aylık vps vpn masrafım çıktı bu superonline ile. :(

Ben de bu sorunu yaşıyorum. Bu artık herkeste oluyorsa bir sıkıntı var demek ki bu aralar. 3 defa aradım modem resetleyip bağlantı değerlerinizde sıkıntı yok diyorlar ama resetledikleri anda bile 50Mbps internetten 5-10Mbps alabiliyorum, konuşurken diyorum hala internet kötü diye umursamıyorlar. Ne doğru düzgün oyun oynanıyor ne sitelerde gezilebiliyor şu an Superonline ile...

Hocam bende Discord'da karşıdakilerin sesi geliyor benim sesim gitmiyor öyle saçma sapan bir şey oluyor.

Klasik ve basit olacak ama maalesef gerçek doğru yani Superonline pişmanlıktır. Diğerlerinde de sorunlar var türlü türlü ama bu Superonline başka bir dert stres çile. Düşmanıma bile önermiyorum. Testlere göre uçuyor kaçıyor iş icraata gelince Steam oyun vs fos. Yurt içi bağlantılarında sorun yok kısıtlama yok ama dediğim gibi yurt dışı bağlantıları çok sıkıntılı.

Telegram'da canlı sesli konuşmak için VPN açmak gerekiyor VPN açmayınca bağlanmıyor bağlansa bile 3-5 saniye sonra bağlantı kesiliyor kopuyor. Aylık VPS VPN masrafım çıktı bu Superonline ile. :(

Şahsen Superonline ile uzun zamandır bir sorun yaşamıyorum hocam.

Geri
Yukarı