Superonline'da sunuculara erişim sağlanamadığı için şikayetlere destek verilmeli

Ozarus

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba Technopat sakinleri,
Bildiğiniz üzere Superonline'da özellikle son haftalarda activision sunucuları gibi birçok sunuculara erişim sağlanamıyor. Warzone'da "Hueneme-Negev" hatası alanlar bunu bilir.
Bu sorunu çözmek için her şeyi denedim ve bunun sadece 3 çözümü var.
1. Cloudflare-Warp uygulaması kullanmak: Sorunu çözebiliyor fakat ping'i yükseltiyor
2. Statik IP Adresi almak: Sorunu çözüyor ama Superonline'a aylık 60 TL ekstradan ödemeniz gerekiyor
3. Superonline'ın bu işi çözmesi: Çözmek istemiyor çünkü kullanıcılarının statik ip adresi alması onların işine geliyor. Şikayetvar sitesinden de görüldüğü üzere bu tür şikayetlere "Statik IP Adresi alabilirsiniz" yazarak cevap veriyor, şaka gibi!

Ben 3. çözümü istiyorum ve bunun için ise bir kitleye ihtiyacım var. Bu konularda en çok konuşulan Türk forumu olarak da burayı gördüm.

Sizden tek isteğim Superonline'ın şikayetvar adresine gidip oradaki bu konu hakkındaki şikayetler için "Destekle" butonuna tıklayıp yorum yazmanız. Eğer siz de Superonline kullanıp bu hatayı alıyorsanız siz de şikayet açın. 280 TL'lik interneti istemediğim tv+ game+ gibi hizmetlerle 500 TL'ye getirip bir de utanmadan statik IP adresi aldırmaya çalışıyorlar.
Superonline Şikayetvar adresi: Superonline Kullanıcı Şikayet & Yorumları - Şikayetvar

Destek olabileceğiniz şikayetler:

Son düzenleyen: Moderatör:
Şirketin marka değerini neden biz düşünüyoruz ki? Bırakın işleri neyse onu yapsınlar, biz internet aleminin bekçisi miyiz :D Kişisel olarak yardım etmek isteyen olursa zaten yorum yapar.

Şirketin marka değerini neden biz düşünüyoruz ki? Bırakın işleri neyse onu yapsınlar, biz internet aleminin bekçisi miyiz :D kişisel olarak yardım etmek isteyen olursa zaten yorum yapar.

Olay şirketin marka değeri değil, tepki olmadığı sürece sırf kâr etmek için statik IP aldırmaya devam edecekler, kullanıcılar da bundan zarar edecek. Usulsüz şekilde kâr etmiş oluyorlar. Buna karşı çıkmak gerekiyor.

Olay şirketin marka değeri değil tepki olmadığı sürece sırf kâr etmek için statik IP aldırmaya devam edecekler kullanıcılar da bundan zarar edecek usulsüz şekilde kâr etmiş oluyorlar buna karşı çıkmak gerekiyor.
Kusura bakmayın ama tüketici bilinçli değilse devlet de bunları denetlemiyorsa gerisi beni pek alakadar etmez maalesef.

Kusura bakmayın ama tüketici bilinçli değilse devlette bunları denetlemiyorsa gerisi beni pek alakadar etmez maalesef.
Bilinçli olmayan tüketici tepki vermeyen tüketicidir. Devlet her sorunu denetleyemez, şikayet edenlere destek vererek konuyu duyurmalıyız ki yardım edilsin öteki türlü ülkedeki beceriksiz muhalefetten farkımız kalmaz.

Aynı hatayı 1 haftadır alıyorum. sikayetvar.com üzerinden yaptığım şikayete gelen yanıt:
Başvurunuza istinaden kontrol sağladığımızda tarafımızca engelleme yapılmadığı ve internetinizin aktif olduğunu görüyoruz.

Gece girdiğim oyuna aynı günün sabahında giremiyorum ve internete baktığımda sorunu alanların hepsi
Superonline kullanıcısı... Sorun sizden kaynaklı değilse kimden kaynaklı arkadaş bu nasıl iş harbi kafayı yersin :D Martta sözleşmem bitiyor neyse ki.

Düşmanıma bile önermiyorum bu firmayı.

Superonline tam bir çöp. Yaklaşık 6 yıldır kullanıyoruz ve şimdiye kadar hiç memnun değilim, üvey babamın inadından dolayı Türknet'e geçmedik. 2023'de çok fazla sorun yaşamamıza rağmen 2 yıl taahhüt yaptılar. Kimseye önermiyorum bir sorun yaşadığınızda sorun onlardan dolayı da olsa çözmüyorlar, iyice azarlamaya başladığınız zaman gelip modeminizi kontrol edelim diyorlar ve ondan da para alıyorlar. Geceleri interneti kesiyorlar asla kimse almasın.

Geri
Yukarı