Superonline'dan Netspeed'e geçilir mi?

Artoryus

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
boş adam
Superonline'den Netspeed'e geçtim. Dün eve kurulum için geldiler telefonla görüştüğüm zaman ankastre kutusundan modeme tekrardan kablo cekiceklerini söylediler ve 130 TL para aldılar. Kuruluma gelen eleman sadece modemi koydu. (modemi de kendim aldım.). Eski DSL kablosunu modeme bağladık. İnternet gelmemişti. Gelen eleman ankastre kutusuna kart yerleştirip fotoğraf çekti, Türk Telekom'a arıza kaydı açtığını ve 24 saat içinde internetin açılacağını söyledi. 24 saatten fazla bir süre oluyor ve internetim yok. Müşteri hizmetlerini aradığımda yoğunluktan dolayı olabileceğini söylüyorlar(savuşturmak için dediklerini düşünüyorum). Ne yapmam gerekiyor? Türk Telekom'u arayıp arıza kaydını ben mi oluştursam?

Hiç bir firma sizi başından atmak istemez. Siz müşterisiniz doğal olarak para kaynağısınız. Sorun Türktelekom ekiplerinin işlerini ertelemesinden kaynaklanır genelde.

TurkNet harici internet kullanılmaz.
Çok yanlış düşünce. Türkiye geneli hepsi aynı altyapıyı kullanıyor.

Ek olarak, NetSpeed'in vaat ettiği gibi akşam yoğun saatlerde bile internet hızında düşüş ve ping artışı yaşanmıyor. En azından ben yaşamıyorum.

Biz de ilk bağlattığımızda geldiler kurulumu yaptılar ama sizin gibi internet gelmemişti. Arıza kaydı oluşturdular, 2-2.5 saat içinde gelip yaptılar. Yaşadığınız yerde yoğunluk olabilir ya da ekipler başlarından savıyordur.

Yeni konular

Geri
Yukarı