Superonline'dan Turknet'e geçilir mi?

PoyrazNbieX

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben 24 aydır Superonline kullanıyorum. Bileşenlerim ise şunlar: 50 GB kota 25 Mbps indirme hızı ve 5 Mbps upload hızı AKN tarifesi kullanıyorum. Açıkçası kota çok yetmiyor ve bu interente her ay 65 TL falan ödüyoruz. Ben de internetleri araştırmaya başladım ve Kablonet, Turknet'e gözüm ve aklım kaydı. Kasım ayının 1'inde 24 ay taahhüt bitiyor. Acaba internet değiştirmeli miyim?
Not: Maksimum 70 TL internet ödeyebilir babam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben 24 aydır Superonline kullanıyorum. Bileşenlerim ise şunlar: 50 GB kota 25 Mbps indirme hızı ve 5 Mbps upload hızı AKN tarifesi kullanıyorum. Açıkçası kota çok yetmiyor ve bu interente her ay 65 TL falan ödüyoruz. Ben de internetleri araştırmaya başladım ve Kablonet, Turknet'e gözüm ve aklım kaydı. Kasım ayının 1'inde 24 ay taahhüt bitiyor. Acaba internet değiştirmeli miyim?
Not: Maksimum 70 TL internet ödeyebilir babam.
Türknet iyidir, ama müşteri hizmetleri kötü diyorlar. Örneğin internette 1 arıza oluştuğunda çok uzun bir sürede bakılıyor. Karar sizin.

Turknet iyidir, ama müşteri hizmetleri işi sinir bozucu. Zaten taahhüt falan yok, dene. Arza çıkmazsa en başta öyle ahım şahım uğraştıran arzalarda çıkmaz. Arza olduğunda telesekleterle uğraşmadan direk sitelerine girip arza kaydı açarsanız telesekleterle de uğraşmak zorunda kalmazsiniz.

Superonline 16 Mbps 50 GB AKK'lı yalın internet kullanıyorum. Turknet'e geçmeyi bende düşünüyorum fakat müşteri hizmetleri olayı biraz sıkıntılı. 2018'in sonuna doğru AKK kaldırılacak diye bir açıklama yaptılar. Biraz beklemekte fayda var.

Superonline 16 Mbps 50 GB AKK'lı yalın internet kullanıyorum. Turknet'e geçmeyi bende düşünüyorum fakat müşteri hizmetleri olayı biraz sıkıntılı. 2018'in sonuna doğru AKK kaldırılacak diye bir açıklama yaptılar. Biraz beklemekte fayda var.
Geçen yıl da aynı iddiayı verip umutlandırmışlardı ben artık inanmıyorum kalkacağına.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı