Supplement önerisi

Kaan1922

Decapat
Daha fazla  
Hayırlı akşamlar, eskiden 5-6 ay spor yapıp bırakmıştım, şimdi tekrar başlamaya karar verdim. Yaşım 18, boyum 185, kilom 68; supplement olarak ne önerirsiniz? Elimde protein tozu ve gainer var, ek olarak pre-workout, creatine, arginine düşünüyorum, sizce mantıklı mı?

Hocam peki Proteinocean markası iyi midir, bütçem biraz düşük o yüzden dikkatimi çekti, Instagram'da da çok sayıda sponsorunu görmüştüm.
Proteinocean yerine kıngsıze tercih ederim ve daha kaliteli
paran varsa bunu oneririm alınılacak en iyi fiyata kreatin
Supplementler.Com Creatine (Creapure®) 500 Gr - Kreatin Monohidrat
veya şu da iyi ama daha ucuz

Proteinocean yerine kıngsıze tercih ederim ve daha kaliteli
paran varsa bunu oneririm alınılacak en iyi fiyata kreatin
Supplementler.Com Creatine (Creapure®) 500 Gr - Kreatin Monohidrat
veya şu da iyi ama daha ucuz
Kreatin kreatindir çok marka takıntısına gerek yok ronic gibi markalar olmadığı sürece.

Kreatin kreatindir çok marka takıntısına gerek yok Ronic gibi markalar olmadığı sürece.

Evet haklısın.
Proteinocean kreatinde topaklanma durumu var ve aromosu fazla koyup kreatin değeri az deniliyor bu konu hakkında sizin düşünceniz nedir?
ayrıca bu servis başı daha uygun Proteinocean servis başı 3gr kreatin veriyor

Aromalı kreatine gerek yok zaten tadı yok. Paketteki gramajı 5'e bölerseniz servis sayısını hesaplayabilrisiniz. 3 gram ölçek koyuyolar diye 3 gram alkam zorunda değilsiniz.

Kreatin kreatindir çok marka takıntısına gerek yok Ronic gibi markalar olmadığı sürece.

HIQ markasından workout ve creatine alırsam bütçem arginine yetmiyor fakat protein oceanda üçünü de alabiliyorum sizce hangisini kullanmalıyım? Ayrıyeten workout için hangi marka önerirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı