Survival craft oyunları için oyun arkadaşı arıyorum

Bellatrixx

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Conan Exiles, Satisfactory, Valheim, Anno 1800 gibi oyunlar oynuyoruz. Bazen FPS, TPS aksiyon oyunlarına baktığımız da oluyor. Yaşlarımız 24-30 arası 3 kişiyiz. Genelde akşamları müsait oluyoruz. Rekabetçi oyunlara mümkün olduğu kadar girmiyoruz. Bu tarz oyunlar oynamak isteyen varsa aramıza bekleriz.
Discord: Bellatrix#6454

Conan exiles, Satisfactory, Valheim, Anno 1800 gibi oyunlar oynuyoruz. Bazen FPS, TPS aksiyon oyunlarına baktığımız da oluyor. Yaşlarımız 24-30 arası 3 kişiyiz. Genelde akşamları müsait oluyoruz. Rekabetçi oyunlara mümkün olduğu kadar girmiyoruz. Bu tarz oyunlar oynamak isteyen varsa aramıza bekleriz.

Conan exiles girecek var mı?

Conan Exiles, Satisfactory, Valheim, Anno 1800 gibi oyunlar oynuyoruz. Bazen FPS, TPS aksiyon oyunlarına baktığımız da oluyor. Yaşlarımız 24-30 arası 3 kişiyiz. Genelde akşamları müsait oluyoruz. Rekabetçi oyunlara mümkün olduğu kadar girmiyoruz. Bu tarz oyunlar oynamak isteyen varsa aramıza bekleriz.
Oyun arkadaşları edinip vakit geçirmek isterim. Bu tarz sakinlestirici oyunlar seviyorum. Sizi discord dan ekledim.

Geri
Yukarı