Swift SF314-41G hoparlöründen cızırtı geliyor

Liveyourlife1907

Centipat
Daha fazla  
Anakart
Swift SF314-41G
İşlemci
AMD Ryzen 5 3500U
Laptopta bir şeyler izlerken bir süre sonra hoparlörden cızırtı geliyor, ses ayarlarından mono sesi(sol ve sağ ses kanallarını tek kanal olarak birleştirme) açınca cızırtı düzeliyor ancak bir süre sonra tekrar başlıyor kapatınca yine düzeliyor. Sürücülerim güncel format da attım düzelmedi.

Laptopta bir şeyler izlerken bir süre sonra hoparlörden cızırtı geliyor, ses ayarlarından mono sesi(sol ve sağ ses kanallarını tek kanal olarak birleştirme) açınca cızırtı düzeliyor ancak bir süre sonra tekrar başlıyor kapatınca yine düzeliyor. Sürücülerim güncel format da attım düzelmedi.

Aynı bilgisayar bende de var ve şu an bu sorunu yaşıyorum. Sanırım benimki gibi senin bilgisayarının da hoparlörü patlamış. Yenisini almak istiyorum ama daha önce laptop tamiri yapmadığım için bir bilgim yok.

ve bu model en son 2019da üretildiği için büyük ihtimalle yedek parçası da yok

Son düzenleme:
Aynı bilgisayara sahibim, ben de aynı problemi yaşıyorum. Ancak sorun hoparlörden kaynaklanmıyor. Patlak değiller. Sırf denemek için Linux kurdum, aylarca tertemiz çalıştı. Sıkıntı yazılımsal. Çözmeye çalışacağım.

Aynı bilgisayara sahibim, ben de aynı problemi yaşıyorum. Ancak sorun hoparlörden kaynaklanmıyor. Patlak değiller. Sırf denemek için Linux kurdum, aylarca tertemiz çalıştı. Sıkıntı yazılımsal. Çözmeye çalışacağım.
Win 11 yükseltme yapınca hoparlörden cızırtı gelmeye başladı. Siz bu sorunu çözebildiniz mi? [email protected]

Geri
Yukarı