Çözüldü SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION ve KMODE_EXCEPTION_NOT_HANDLED 0xc0000221 hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yokoso Hysteria

Decapat
Daha fazla  
RAM
Gskill 32 Gb 6000mhz CL32
SSD veya HDD modeli
kingston fury renegade pcie 4.0 nvme m.2 ssd
Ekran kartı
Gigabyte aero 4070ti
Anakart
B650m s2h gigabyte
İşlemci
Amd ryzen 5 7600
Selam, gece bilgisayarda boş boş takılıyordum ve birden hata verdi ilk başta bu hata kodunu verdi "0xc0000221" ondan sonra başlıkta bahsedilen hataları verdi ve uzun bir süre açılmadı. Güç tuşuna basıyorum, bilgisayar açılıyor ve fanlar dönüyor. RGB'ler yanıyor ama görüntü gelmiyordu. Birkaç denemeden sonra güvenli mod ile açtım bilgisayarı. Ondan sonra CMD'yi açıp "sfc/scannow" kodunu yazdım. Sorunun ne olduğunu, ne yapmam gerektiğini bilen biri varsa yardımcı olabilir mi, teşekkürler.

Minidump klasörü boş gözüküyor.

Dosya Ekleri

• minidump.png
    minidump.png
    1,2 MB · Görüntüleme: 21
Son düzenleme:
Çözüm
Vallahi ben butun mavi ekranlardan yedim neredeyse, Chrome çöktü format atarken hata verdi, Windows açılırken mavi ekran aldım. Benim durumum biraz daha vahim sanırım.

Ben sorunumu anladım sanırım işlemcinin Bracket'i kırılmış o yüzden sıvı soğutucu işlemciye temas etmiyormuş, ısındığı için de sanırım kendini kapatıyormuş. Bugün bracket ayağı/tokası aldım bakalım işim bitince bilgisayarı söküp takıp deneyeceğim.

Evet dediğim gibi sorunum çözüldü şu an herhangi bir hata almıyorum işlemci sıcaklığı da normal derecelere düştü. Konuyu kapatabiliriz teşekkürler.
Vallahi ben butun mavi ekranlardan yedim neredeyse, Chrome çöktü format atarken hata verdi, Windows açılırken mavi ekran aldım. Benim durumum biraz daha vahim sanırım.

Ben sorunumu anladım sanırım işlemcinin Bracket'i kırılmış o yüzden sıvı soğutucu işlemciye temas etmiyormuş, ısındığı için de sanırım kendini kapatıyormuş. Bugün bracket ayağı/tokası aldım bakalım işim bitince bilgisayarı söküp takıp deneyeceğim.

Evet dediğim gibi sorunum çözüldü şu an herhangi bir hata almıyorum işlemci sıcaklığı da normal derecelere düştü. Konuyu kapatabiliriz teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı