T.C. Numarası ile adres bulunabilir mi?

Sağ olun hocam.

Umarım öyledir hocam.

Umarım panelden bunlarda gözüküyordurda bir şey yapamaz.

Hocam sağ olun çok rahatlattınız beni.

Evet hocam zaten kısa bir mesele olsa takmam fakat çocuğu 2 senedir falan oynadığımız oyunda tüm parasını defalarca sömürdüm öyle bir kini var bana karşı.

Umarım hocam hocam bir de eğer bir yardımı olacaksa bir bilgi vereyim çocuğun bende cinsel organın fotoğrafı dahi var oyundaki eşyalarını vermem karşılığı atmıştı datamı bulduktan sonra demiştiki bunları yaymazsan falan bende bir şey yapmam sana bende gerçekten buldumu diye WhatsApp fotoğrafımı çocuğun resmi yaptım o profili değiştir falan yaptı sonra başka bir şey yaptım onunla ilgili DC'den yorum yaptı o günden beri konuşmadık böyle 5 10 çocuk var yani şöyle bunun arkadaş halinde takıldığı grup diyeyim bir şey yapmam dedi ama bir gün enselenirim korkusu var işte hangimizde yok ki bir de çocuğun sınav senesi olması lazım şu an 11.sınıfsa acaba sınavlardan dolayı salmış mıdır beni.

Hocam devletimiz bu kadar kritik bilgileri nasıl bu kadar kolay çaldırabiliyor böyle türemelerin elinde gezmesi çok yazık gerçekten çok üzülüyorum halimize bunlardan kurtulamamız için iyi bir güvenlik duvarı inşaa edilip bilgilerin sarayımız gibi korunması lazımki bir daha çalınmasın ve herkesin tüm kimlik bilgilerini sıfırlıyıp yeniden dağıtmak lazım tabii.

O dediğiniz zor yeniden verilmesi vesayse, devlet önemsemiyor siber uğraşmıyor bile tabii konuya girmem istemem (hayatım açısından) lafda edemiyoruz devlet sağ olsun. Siber vesaire uğraşmıyor bile çok büyük tepki gelmediği sürece türkiyedende bu tepkiyi beklemek komiklik olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hashhahshahshshshs hocam çok güldürdünüz vallahi :)

Bir kere çalındı artık istesek de toparlayamayız. Bunun için komple T.C. Numarası sistemini değiştirmeleri gerek. Bence devlet encrypt edilmiş T.C. Numaraları tanımlamaları lazım bence öneri olarak.

Gerçekten çok vahim hocam.

Hocam öyle fotoğrafların ne işi var :D

Dadidadi aç kapıyı polis.

Hocam çocuk oyun parası karşılığı vermişti.

O dediğiniz zor yeniden verilmesi vesayse, devlet önemsemiyor siber uğraşmıyor bile tabii konuya girmem istemem (hayatım açısından) lafda edemiyoruz devlet sağ olsun. Siber vesaire uğraşmıyor bile çok büyük tepki gelmediği sürece türkiyedende bu tepkiyi beklemek komiklik olur.

Evet hocam biraz da devlette sorun önemsemiyor halkını işte ne varsa ne yoksa suriyeliye neyse.

Hashhahshahshshshs hocam çok güldürdünüz vallahi :)

Hocam peki adresimi tam olarak yani sokağından numarasına bina nosuna kadar her şeyini bulabilir mi az önce bir yerde okudum o kadar detaylı bulmaya yetkililer bile zorlanıyormuş yani sadece ilçemi falan bilsede bir şey yapamaz benim korkum evimin nosuna kadar bilmesiydi.

Evet hocam biraz da devlette sorun önemsemiyor halkını işte ne varsa ne yoksa suriyeliye neyse.

Hocam peki adresimi tam olarak yani sokağından numarasına bina nosuna kadar her şeyini bulabilir mi az önce bir yerde okudum o kadar detaylı bulmaya yetkililer bile zorlanıyormuş yani sadece ilçemi falan bilsede bir şey yapamaz benim korkum evimin nosuna kadar bilmesiydi.
Ya hocam bilse ne olur? Hiç bir zaman şiddet yanlısı değilim ama sızdırılmış verilerle hackercılık oynayan çocukları görünce daha bir gıcık oluyorum.

Bulur hocam. Çok basit. Ben bile seni tanımadığım halde 5 dakika içinde bulabilirim. Çok basit artık herkesin T.C.'si her yerde geziyor.

Ya hocam bilse ne olur? İki yumruk atsan gidecek adamdan korkma. Bence rollenmeye gir, daha da üstelerse çağırırsın bir yere döversin. Hiçbir zaman şiddet yanlısı değilim ama sızdırılmış verilerle hackercılık oynayan çocukları görünce daha bir gıcık oluyorum.

Bende bende ne yaparsın işte sağ olu hocam yardımlarınız için.

Bulur hocam. Çok basit. Ben bile seni tanımadığım halde 5 dakika içinde bulabilirim. Çok basit artık herkesin T.C.'si her yerde geziyor.

Haklısınız hocam sağ olun yardımlarınız için teşekkür ederim tekrardan :)

Sana şöyle diyeyim kapı no çok kolay aldığın ilaçlar gittiğin hastane binadaki kişiler hayat hikayen ölen kişiler tapular evrakları her şey ama her şeyi bulabilir kapı no buzdağının ön yüzü diyelim.

Sana şöyle diyeyim kapı no çok kolay aldığın ilaçlar gittiğin hastane binadaki kişiler hayat hikayen ölen kişiler tapular evrakları her şey ama her şeyi bulabilir kapı no buzdağının ön yüzü diyelim.

Hocam gözüm korktu şimdi siz böyle deyince ah aptal kafam zamanında nasıl kaptırdım neyse ben tanıdığım polislere tanışıyım belki yardımcı olurlar sağ olun hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı