Taahhütlü Vodafone'dan Turkcell'e geçiş

hidensa

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar 1 hafta önce Vodafone faturalı Red'e geçtim yalnız internet hızı çok kötü. Turkcell'in çekim kalitesi muazzamdı. Ben beğenmedim. 1 senelik taahhüdüm var. Turkcell'e geçsem ceza öder miyim?

1 senelik taahhüdü imzaladıysanız, 14 gün içinde iade gibi durumlar da yok ise maalesef 1 yıl kaldınız burada. Müşteri hizmetlerini arayıp sorun, erken iptal şansınız var mı?

Ben de bunu düşünüyorum. 1.5 senedir Vodafone kullanıyorum Konya ya geldim beri saçımı başımı yoluyorum. Oyunda vs sinirlenen birisi değilim ama en sonunda dayanamayıp Ak-47 alıp baz istasyonlarını tarayacağım. Kanser oldum çıldırmak üzereyim taahhüttüm var çıkmak istiyorum.

Arkadaşlar 1 hafta önce Vodafone faturalı Red'e geçtim yalnız internet hızı çok kötü. Turkcell'in çekim kalitesi muazzamdı. Ben beğenmedim. 1 senelik taahhüdüm var. Turkcell'e geçsem ceza öder miyim?

Merhaba bende 20 gün önce Turkcell'den Vodafone geçtim.
Şu an İzmir'de bulundugum bölgelerde sorun yaşamıyorum.
Bende bu soruyu taahhüdleri imzalarken sordum.
Vodafone'dan memnun kalmadım tekrar başka operatöre geçebilir miyim?
Yetkili attıgınız imzalar ilk 1 aydan sonra geçerli olacak.
İlk 1 ay deneme süresidir. Vazgeçebilirsiniz
Sadece 1 aylık fatura ödersiniz dedi.

Vodafone şirketinin hiçbir sözüne güvenmiyorum. Geçen sene ev interneti konusunda beni çok uğraştırdılar. Müşteri hizmetleri bir gün a diyor ertesi gün b. Mobilde de büyük sıkıntıları var bence. Ben bunu şirketi kötülemek için demiyorum neyse onu söylüyorum. Bende taahhüt bitmesine yakın dilekçe faksladım. Bana dediler ki bize evrağı gönderdiğin tarihten sonrasını ödemezsin. Sonrasında bir aylık sürpriz fatura çıktı kullanmadığım halde. Onu da hakkımı arayarak 2 ayda anca geri aldım. Şu an için e-Devlet'ten oluyor deniyor bu iptaller üç gün içinde ama daha deneyimlemedim. O gün bu gündür ne Mobile ne de Vodafone ev internetine bulaşmıyorum. Umarım sorununuz en kısa sürede sorunsuz bir şekilde çözülür. Allah kolaylık versin.

1 senelik taahhüdü imzaladıysanız, 14 gün içinde iade gibi durumlar da yok ise maalesef 1 yıl kaldınız burada. Müşteri hizmetlerini arayıp sorun, erken iptal şansınız var mı?
Akşama doğru bir arayım kendilerini. Umarım uğraştırmazlar beni.

Son düzenleyen: Moderatör:
Akşama doğru bir arayım kendilerini. Umarım uğraştırmazlar beni.

Yanlış ben 20 gün önce geçtim ilk 30 gün içinde kapatabilirsiniz cayma hakkınız var. Sadece 1 aylık fatura ödersiniz bu şekilde.
Not: Hatta bana dün mesaj geldi tebrik ederiz voda fone da 1 ayınız dolmak üzere ayın 15.03:2022'den sonra 12 seçtiğiniz uyumlu tarife üzerinden taaahhüdünüz başlayacak şeklinde hatta 15 TL karşılığında yazıyordu. Bayide gittim bizaat sordum ben 23-24 gün olmuş ilk deneme aynız bitti şimdi 12 ay taahhütünüz başlayacak hatta 15 TL sordum o farklı seçenek tarifeleri olanlar için default atılıyor sizin için geçerli değil dediler. Benim bugün 16 doldu sürem memnunum kalacağım ama yarın çıkmak istesem cayma bedeli çıkacak elinizi çabuk tutun.
Not 2: Şu an yapmanız gereken Turkcell bayisine gidip numara taşıyın tekrar Turkcell'e onlarda söylecektir sorun çıkmaz Vodafone bile gitmenize gerek yok hat iptal olacak Vodafone Turkcell'e geçeceksiniz sadece Vodafone 1 aylık fatura bedeli ödeyeceksiniz bu kadar.

Son düzenleme:
Ben de bunu düşünüyorum. 1.5 senedir Vodafone kullanıyorum Konya ya geldim beri saçımı başımı yoluyorum. Oyunda vs sinirlenen birisi değilim ama en sonunda dayanamayıp Ak-47 alıp baz istasyonlarını tarayacağım. Kanser oldum çıldırmak üzereyim taahhüttüm var çıkmak istiyorum.
Hocam ben İstanbul da yaşıyorum. Çok saçma bir şekilde çekim gücü iyi gösteriyor. Ama hızı kötü. Türk Telekom bunun yanında daha iyi.
Yanlış ben 20 gün önce geçtim ilk 30 gün içinde kapatabilirsiniz cayma hakkınız var. Sadece 1 aylık fatura ödersiniz bu şekilde.
Not: Hatta bana dün mesaj geldi tebrik ederiz voda fone da 1 ayınız dolmak üzere ayın 15.03:2022'den sonra 12 seçtiğiniz uyumlu tarife üzerinden taaahhüdünüz başlayacak şeklinde hatta 15 TL karşılığında yazıyordu. Bayide gittim bizaat sordum ben 23-24 gün olmuş ilk deneme aynız bitti şimdi 12 ay taahhütünüz başlayacak hatta 15 TL sordum o farklı seçenek tarifeleri olanlar için default atılıyor sizin için geçerli değil dediler. Benim bugün 16 doldu sürem memnunum kalacağım ama yarın çıkmak istesem cayma bedeli çıkacak elinizi çabuk tutun.
Not 2: Şu an yapmanız gereken Turkcell bayisine gidip numara taşıyın tekrar Turkcell'e onlarda söylecektir sorun çıkmaz Vodafone bile gitmenize gerek yok hat iptal olacak Vodafone Turkcell'e geçeceksiniz sadece Vodafone 1 aylık fatura bedeli ödeyeceksiniz bu kadar.
Hocam daha bir hafta oldu. Yalan yok cayma bedeli çıkartırlar diye korkuyorum.
Arkadaşlar Turkcelle devir işlemlerimi tamamladım. Cevaplarınız için teşekkür ederim. Bir daha ne ttye ne de Vodafone geçiş yaparım.

Son düzenleme:
Hocam ben İstanbul da yaşıyorum. Çok saçma bir şekilde çekim gücü iyi gösteriyor. Ama hızı kötü. Türk Telekom bunun yanında daha iyi.

Hocam daha bir hafta oldu. Yalan yok cayma bedeli çıkartırlar diye korkuyorum.
Arkadaşlar Turkcell'e devir işlemlerimi tamamladım. Cevaplarınız için teşekkür ederim. Bir daha ne TT'ye ne de Vodafone geçiş yaparım.

Dediğim gibi mi yaptın? Sadece Turkcell'e gidip taşıdın sonra Vodafone gelen fatura ödeyeceksin o kadar.

Dediğim gibi mi yaptın? Sadece Turkcell'e gidip taşıdın sonra Vodafone gelen fatura ödeyeceksin o kadar.

Hocam gittim faturasız hata taşıyacağım dedim o kadar. Salı günü hat açılacak. Bakalım Vodafone faturası ne zaman gelecek umarım fazla ücret yazmazlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı