"TAB, A, D" Tuşları CS:GO'da Geç İşlem Yapıyor

csrx

Hectopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Normalde her zaman olan bir şey değil ancak bazen yaşıyorum. Oyun içerisinde TAB tuşuna bastığımda gösterge panelinde dalgalanma oluyor. A tuşuna bastığımda sola doğru karakter aksayarak gidiyor, aynı şekilde D tuşuna da bastığımda sağa doğru aksayarak gidiyor. Daha önce de bazen olurdu ama TAB problemini ilk defa yaşadım. Normal bir yazı yazarken A'ya da D'ye de basıyorum bir sıkıntı çıkmıyor ama oyun içerisinde durum bu. Bu sorunun sebebi nedir, teşekkür ederim.

Bu arada klavyem: Cooler Master MasterKeys Lite

Son düzenleme:
Normalde her zaman olan bir şey değil ancak bazen yaşıyorum. Oyun içerisinde TAB tuşuna bastığımda gösterge panelinde dalgalanma oluyor. A tuşuna bastığımda sola doğru karakter aksayarak gidiyor, aynı şekilde D tuşuna da bastığımda sağa doğru aksayarak gidiyor. Daha önce de bazen olurdu ama TAB problemini ilk defa yaşadım. Normal bir yazı yazarken A'ya da D'ye de basıyorum bir sıkıntı çıkmıyor ama oyun içerisinde durum bu. Bu sorunun sebebi nedir, teşekkür ederim.
1 kere basıyorsun basılı tutmuş gibi mi gidiyor ?

Ne kadar alakalı bilmiyorum ama klavyen kablosuz mu?

sebebini bilmem ama atanması kolay tuşlar olduğundan unbind "a" unbind "d" unbind "TAB" yapıp sonra tekrar atamayı deneyebilirsin
İşe yaramadı.
Bende de bahsettiğim sorun var, elimi çektiğimde hala gittiğini fark ediyorum arada.
Normalde sorun yok sanırım zaten tuşlarda. Oyun ile alakalı olduğunu düşünüyorum. Ama bugün sabah oyun içerisinde de öyle bir sorun yoktu aslında.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı