Tab A9+ modeline Instagram yükleniyor mu?

YJMalmsteen

Centipat
İlk defa Android tablet alacağım fakat Instagram kullanmak zorundayım. Şu an Tab A9+ modeline Instagram nizami şekilde Store üzerinden indirilip, stabil kullanılabiliyor mu? Kesin bilgiye ihtiyacım var. Teşekkürler şimdiden.

İlk defa Android tablet alacağım fakat Instagram kullanmak zorundayım. Şu an Tab A9+ modeline Instagram nizami şekilde Store üzerinden indirilip, stabil kullanılabiliyor mu? Kesin bilgiye ihtiyacım var. Teşekkürler şimdiden.

Play Store var rahat şekilde yüklenir. Kullanılır.

Evet bir sorun olmaz. iPhone kullanıcıları Android'i tarihi eser sanıyor herhalde.

4 GB RAM'li versiyonu almazsan daha iyi olur.
Bütçeden dolayı mecburen o versiyona yöneleceğim. Bir iki temel uygulama hariç, çok fazla işlem yapılmayacak cihazda zaten.

Lafımı üstünüze alınmanıza gerek yok. Sadece garibime gitti o kadar. Nezaketiniz için teşekkürler.
Rica ederim. Doğrudan beni alıntıladığınız için bana söylendi zannettim.
Tabletlerle genel anlamda pek deneyimim olmadığından dolayı yüzde yüz emin olamıyorum edindiğim bilgilerden. Burada da konuyu bilen arkadaşlarımızdan destek alırım diye düşünmüştüm.

Bütçeden dolayı mecburen o versiyona yöneleceğim. Bir iki temel uygulama hariç, çok fazla işlem yapılmayacak cihazda zaten.

Rica ederim. Doğrudan beni alıntıladığınız için bana söylendi zannettim.
Tabletlerle genel anlamda pek deneyimim olmadığından dolayı yüzde yüz emin olamıyorum edindiğim bilgilerden. Burada da konuyu bilen arkadaşlarımızdan destek alırım diye düşünmüştüm.
Nisan sürümüyle toparlandı cihaz çok sorun değil.

Geri
Yukarı