Tab A9+ modeline Instagram yükleniyor mu?

Bütçeden dolayı mecburen o versiyona yöneleceğim. Bir iki temel uygulama hariç, çok fazla işlem yapılmayacak cihazda zaten.

Rica ederim. Doğrudan beni alıntıladığınız için bana söylendi zannettim.
Tabletlerle genel anlamda pek deneyimim olmadığından dolayı yüzde yüz emin olamıyorum edindiğim bilgilerden. Burada da konuyu bilen arkadaşlarımızdan destek alırım diye düşünmüştüm.

Sizi alıntılama sebebim sorunuza cevap vermekti. Ayrı olarak mesaj gönderseydim ban yerdim muhtemelen. Her zaman destek alabilirsiniz, yanlış anlaşılma olduysa kusura bakmayın. Apple fanboylarına çok sinir oluyorum o yüzden.

Hocam konudan bağımsız, bu tablet modelinde aynı anda iki parmağımı kullanamıyorum yani oyun oynarken soldan hareket ederken sağdan ateş etmeye çalıştığımda kontrol kısmının dokunmatiği gidiyor nasıl çözerim?

Hocam konudan bağımsız, bu tablet modelinde aynı anda iki parmağımı kullanamıyorum yani oyun oynarken soldan hareket ederken sağdan ateş etmeye çalıştığımda kontrol kısmının dokunmatiği gidiyor nasıl çözerim?

Eski cihazlar genelde birden fazla parmağı desteklemiyor hocam. Ekran teknolojisine bakıp araştırın.

İlk defa Android tablet alacağım fakat Instagram kullanmak zorundayım. Şu an Tab A9+ modeline Instagram nizami şekilde Store üzerinden indirilip, stabil kullanılabiliyor mu? Kesin bilgiye ihtiyacım var. Teşekkürler şimdiden.
Yüklenir tabiki Android sürümü karşılıyorsa neden yüklenmesinki?

Ben de 1 hafta önce Amazon'dan aldım Android 14 ile geldi gayet stabil hızlı tablet mobil Legends 60 FPS yüksek ayarlarda rahat oynuyorum. Ekran TFT ama kalite oalrak IPS aratmıyor hatta daha iyi performans verdiğini söyleyebilirim 15.6 inc laptop IPS ekranına göre.

4/64.

Ben de 1 hafta önce Amazon'dan aldım Android 14 ile geldi gayet stabil hızlı tablet mobil Legends 60 FPS yüksek ayarlarda rahat oynuyorum. Ekran TFT ama kalite oalrak IPS aratmıyor hatta daha iyi performans verdiğini söyleyebilirim 15.6 inc laptop IPS ekranına göre.

8/128 modelinde bu sorunlar olduğu söyleniyor hepsinde değil tabii ben 4/64 de yaşamadım yazılımsal bir problem. Kulaklık jack takınca düzeldiği yazılmış forumlarda deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı