Tab S9 FE alınır mı?

Cevaplarınız için teşekkür ederim bana LoL Wild Rift'te kaç FPS aldığını söyleyebilecek var mı internette testini bulamadım da.

Merhaba. Aralık ayından beridir kullanıyorum Tab S9 FE'yi. Size tavsiyem S9 FE+ almanız olacaktır. Oyun oynarken işlemcinin ısınması sonucunda elini ağrıtabiliyor. İşlemci tak olarak sol arka kısımda yer alıyor, s9FE+ ise orta ve üstte diye biliyorum. Bunun haricinde not tutma, dizi film izleme ve PDF okuma konusunda herhangi bir sorun çekmezsiniz.

Ekran yenileme hızı 90Hz bir yanlışınız olmasın? Cihaz ayarları kısmında "adaptif" ve "standart" seçenekleri var. Standart 60Hz kadar destekliyor. Adaptif ise 90Hz kadar.

Ters tutsanız cihazı işlemci üstte kalmaz mı?

90FPS+ aldığım oluyordu. En yüksek izin verilen kalitede oynuyordum. Oyunu geçen gün sildim yoksa video çekip yollardım.

Teşekkür ederim. Ama çok şaşırtti ben en fazla 60 FPS verir diyordum.

Kalıyor ancak kulaklık ile oynamaz iseniz ses duyamazsıniz. Hoparlörler sag ve sol ust yanda.

Her türlü kulaklık kullanırım. Kamera çok rahatsız etmiyorsa problem yok.

Teşekkür ederim. Ama çok şaşırtti ben en fazla 60 FPS verir diyordum.

Her türlü kulaklık kullanırım. Kamera çok rahatsız etmiyorsa problem yok.
Belirtmem isterim benimki 256gb/8GB modeli. 6gb olanı alırsanız bu değerlerde olmayabilir. Bunun haricinde kamera tam orta kısımda ve bence tablet için kalitesi güzel.

Şöyle:
Bende tab s6 lite 2020 var ve arayüzde bazen kasıyor.
Androidler iyi optimize edilmemişse uzun süre götürmüyor.

Geri
Yukarı