Tab S9 vs Tab S9 FE fiyat farkına değer mi?

Razor1

Hectopat
Daha fazla  
Elimdeki iPad 9'u kardeşime verip Samsung tablete geçiş yapacağım. S9 FE performans konusunda beni üzer diye düşünüyorum fakat arada neredeyse 2 kat fiyat farkı var. Tek fark işlemci. Geri kalan her şey neredeyse aynı. Kararsız kaldım ne önerirsiniz?

Elimdeki iPad 9'u kardeşime verip Samsung tablete geçiş yapacağım. S9 FE performans konusunda beni üzer diye düşünüyorum fakat arada neredeyse 2 kat fiyat farkı var. Tek fark işlemci. Geri kalan her şey neredeyse aynı. Kararsız kaldım ne önerirsiniz?

Bütçe ne kadar?

Son düzenleme:
Ne yapacaksiniz tablet ile.

Eğer amacınız çizim, oyun, ders, film vb ise üzmez S9FE. Ama genel bir iş makinasi olarak kullanacağım, 3D cizim yapacağım falan diyorsaniz üzer.

Ne yapacaksiniz tablet ile.

Eğer amacınız çizim, oyun, ders, film vb ise üzmez s9FE. Ama genel bir iş makinesi olarak kullanacağım, 3D cizim yapacağım falan diyorsaniz üzer.

Genel amacım derslerde not almak, arada oyun, film vs. 3D çizim vs ile işim yok, tıptayım zaten. IPad'den geçiş yapacağım bayağı bir işlemci farkı var ondan sordum.

Bütçe ne kadar.

Şu an kafamdaki bütçe 10-12. S9 almaya karar verirsem 20'lere de çıkabilirim. Ama o paraları vermeye değer mi bilmiyorum.

Genel amacım derslerde not almak, arada oyun, film vs. 3D çizim vs ile işim yok, tıptayım zaten. IPad'den geçiş yapacağım bayağı bir işlemci farkı var ondan sordum.

Şu an kafamdaki bütçe 10-12. S9 almaya karar verirsem 20'lere de çıkabilirim. Ama o paraları vermeye değer mi bilmiyorum.
Değmez. S9 FE her isinizi gorecektir. Tablet bu asiri yuksek bir işlemciye gerek yok. Ki S9 FE islemcisi de sağlamdır isinizi görür.

Geri
Yukarı