Tablet TWRP menüsünde kaldım USB'ya da bilgisayar tableti okumuyor

tony satar

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben TWRP menüsünde kaldım yeni ROM yükleyecektim eski yazılımıda sildim USB'ya da bilgisyarıda görmüyor tabletim bu sorunun çözümü var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben TWRP menüsünde kaldım yeni ROM yükleyecektim eski yazılımıda sildim USB'ya da bilgisyarıda görmüyor tabletim bu sorunun çözümü var mı?

Uygun TWRP olmayabilir olmazsa YouTube'dan bakın ama dikkatli olun hard brick olabilir.

Odin ile stock stock ROM'a dönmeniz gerekiyor. Ve TWRP yükleyip ROM'u tekrar flaşlayabilirsiniz.
onu nasıl yapıcam bilgisyarıda görmüyo bide şu an dondu twrp ekranında dokunmatik çalışmıyor

onu nasıl yapıcam bilgisyarıda görmüyo bide şu an dondu twrp ekranında dokunmatik çalışmıyor
twrp dokunmatik sorununu düzelltim yazılımı sildim demiştim ama silmeden önce yedek almıştım geri dönme şansım var mı

format data yapim mi

twrp dokunmatik sorununu düzelltim yazılımı sildim demiştim ama silmeden önce yedek almıştım geri dönme şansım var mı

format data yapim mi
nolur yardım edin

Son düzenleme:
restore mod yapıp yedeği geri yüklemeye çalışıyorum restore mod başarılı oluyor ama reboot system yaptığımda kapanıp açılıp yeniden twrp ekranına atıyor bu tableti kurtarmam lazım

Geri
Yukarı