Tableti nasıl TV olarak kullanırız?

Wanders401

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben eski tabletimin HDMI çıkışından TV'me görüntü alıyorum ama Android mobil versiyonunda açılıyor ben de tablete tbrp kurup LineageOS Android TV versiyonunu kurmak istiyorum burumu kurabilir miyim cihaz destekler mi gücü eski olmasına rağmen idare eder.
Reeder M10+ (Type-C)

Arkadaşlar ben eski tabletimin HDMI çıkışından TV'me görüntü alıyorum ama Android mobil versiyonunda açılıyor ben de tablete tbrp kurup LineageOS Android TV versiyonunu kurmak istiyorum bunumu kurabilir miyim cihaz destekler mi gücü eski olmasına rağmen idare eder.
Reeder M10+ (Type-C)

Tbrp değil tvrp bunumu değil bunu.

Arkadaşlar ben eski tabletimin HDMI çıkışından TV'me görüntü alıyorum ama Android mobil versiyonunda açılıyor ben de tablete tbrp kurup LineageOS Android TV versiyonunu kurmak istiyorum burumu kurabilir miyim cihaz destekler mi gücü eski olmasına rağmen idare eder.
Reeder M10+ (Type-C)

Tbrp değil tvrp bunumu değil bunu.
Tabletinizi TV olarak kullanabilmek için o kadar uğraşmanıza gerek yok. Legal IPTV'lerden kullanabilirsiniz.

Evet bu videoyu izledim ve Mouse'ta kullanmak çok zor o yüzden daha iyi kullanabilmek için Android TV kurmam gerekiyor. Nasıl kurarım

Yeni konular

Geri
Yukarı