[Takas] Orta Seviye Ekran Kartı - Ps3 +5 Oyun + 2 Kol Veriyorum

Oguzhanßardak

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
PS3 2 orijinal kol var. Fat Kasa . 40 Gb. Beyler GB önemli değil isterseniz zaten yükseltede biliriz. Değişe bilen birşey. 2 Orijinal kol var. oyunlar;
The Last Of Us - Key Duruyor Makinede şuan Online Oynanabilir.
Beyond Two Souls
Mortal Kombat 9
Red Dead Recemtions
Gta IV
Oyunları 2. el almadım bu arada. İlk sahipleriyim
Ekran kartı arıyorum. Satılık değil. Laptop veya işlemcide olabilir.

Yaptığınız çok ayıp! Eklediğim halde konuşurken birden engellediniz. Hiç yakıştıramadım.
Malınızın ve paranızın değerini, terleyerek para kazandığınızda anlayacaksınız. Bana ailenizin parasıyla felsefe yapmayın. Elinizdeki kart değeri 250₺ iken, artislik taslamayacaksınız. Sanki ben teklifde bulunmuşum gibi , 1000 tane soru sorarsan engellerim. Çocuklarla iş,takas,alışveriş yapılmaz. Ailene sor öyle takas yapalım , seninle değil ailenle takas yaparım dediğimde ; "onlar bana karışamaz ! Çocuk değilim ben" yazmasaydın engellemezdim. Ben bana yakışanı yaparım. Kusura bakma kişiliğimde yok. @Recep Baltaş bu forumda ben gibi "öldürücü veya kazıkcı olmayanlar " olduktan sonra Technopat sosyal'in değeri düşmez , artar. Engeli kaldırdığın için teşekkürler abi.

Sen kendin olur dedin kart için. En başında olur demeseydin. Ailem bu işe karışamaz. Ben satmak istersem satarım. Bu senide hiç ilgilendirmez. Alışverişi yaparım çeker giderim. İster babam kızar ister amcam. Seni ilgilendirmez! Ayrıca garantisini veya başka şeylerini sormayacak mıyım? Madem öyle satma.

Oyunlar Güncellendi (Eski oyunları satıp yeni oyunlar ekliğcem) :
The Last Of Us
Beyond
NFS RUN
MURDERED
Assian Creed 3
Gran Turismo 5
Red Dead Recemption
Gta IV Liber City
GTA V
Fifa 13

Malınızın ve paranızın değerini, terleyerek para kazandığınızda anlayacaksınız. Bana ailenizin parasıyla felsefe yapmayın. Elinizdeki kart değeri 250₺ iken, artislik taslamayacaksınız. Sanki ben teklifde bulunmuşum gibi , 1000 tane soru sorarsan engellerim. Çocuklarla iş,takas,alışveriş yapılmaz. Ailene sor öyle takas yapalım , seninle değil ailenle takas yaparım dediğimde ; "onlar bana karışamaz ! Çocuk değilim ben" yazmasaydın engellemezdim. Ben bana yakışanı yaparım. Kusura bakma kişiliğimde yok. @Recep Baltaş bu forumda ben gibi "öldürücü veya kazıkcı olmayanlar " olduktan sonra Technopat sosyal'in değeri düşmez , artar. Engeli kaldırdığın için teşekkürler abi.

Recep Baltaş'ı etiketleyip resmen kendini övmüşsün. "Kusura Bakma kişiliğimde yok" demişsin ama sende kusura bakma bu davranış şeklin açıkladığın davranıştan daha kötü. Bu arada amacım konuyu baltalamak değil, seni uyarmaktı.
İyi satışlar...

@Alış-Veriş12 Neden her Satılık veya Takas teklifinde siz varsınız ? Kullanıcı adınızdan forumda neden bulunduğunuzda belli oluyor. Sinir bozucu bir durum olmaya başladı artık. Birkaç ilanda da ölü tekliflerle kirlilik yarattığınıza şahit oldum. Unutmayın, hiçbir ilanı baltalamaya hakkınız bulunmuyor. Amacım kavga veya tartışma değil. Sadece yöneticilerimizden önce bir de ben uyarmak, yaptığınız yanlışı bildirmek istedim.

Geri
Yukarı