Takım değiştirmek etik mi?

Sevdiğin kişiye seni değil onu seveceğim artık diyebiliyorsan değiştirebilirsin. Takım tutmak desteklemekten fazlası çünkü; seviyorsun basitçe, sevgini seçemezsin, kalpten gelir. Fenerliyim ama bir sebebi yok, Beşiktaşlının da Beşiktaşlı olma sebebi yok. Sevdadır çünkü bu.

Ne yazdım be:)

Bence sıkıntı yok ben de fenerliydim artık bıraktım Manchester City'i tutuyorum artık çünkü tarihini araştırdım 3 Temmuz falan soğudum baya bi de ben genelde mazlum olan tarafı desteklerim fenerbahçe şampiyon olamıyor diye onu destekliyordum bu sene şampiyon olacaklar muhtemelen o yüzden takım değiştirdim.

Sevdiğin kişiye seni değil onu seveceğim artık diyebiliyorsan değiştirebilirsin. Takım tutmak desteklemekten fazlası çünkü; seviyorsun basitçe, sevgini seçemezsin, kalpten gelir. Fenerliyim ama bir sebebi yok, Beşiktaşlının da Beşiktaşlı olma sebebi yok. Sevdadır çünkü bu.

Ne yazdım be:)

Sonuna kadar haklısınız. Tabii takım tutmak basit bir oyuncak gibiyse soru soran arkadaş için onu bilemem. Her sene kim şampiyon olursa o kafasında galiba.

Takıma ihanetten seni 2 ay boyunca dışlanma ve düşünebileceğin her türlü küfüre mahruz bırakıyoruz değerli yoldaş.

Geri
Yukarı