Takım tutmak için takım önerisi

percyjackson

Centipat
Daha fazla  
18 yaşındayım. Küçükken Fenerbahçe'ye kendimi daha yakın hissediyordum (kimse bilmiyor bunu) hatta ilk gittiğim maç Fenerbahçe rizespor maçıydı 2013'teki ama çevremdeki herkes farklı takımları tutmamı istiyordu, ablam GS forması almıştı babam Trabzonspor'lu olmam için yorganımı Trabzonspor logosu olan yorganla degistirmisti. Annem de Besiktaslıydı ama sadece tutmak için tutuyordu. 6. sınıfa kadar Fenerbahçe ve Besiktas arasında gidip geldim, 6. sınıfta en yakın arkadaşım besiktaslı oldugu için Beşiktaş'ı tuttum o zamandan beri de Beşiktaşlıyım ama aklımın bir ucunda sürekli Fenerbahçe var, bazen FB'li gibi davranıyorum, çok kafam karışık. Herkes Besiktaslı biliyor beni ne yapacağım bilmiyorum. Kücüklükten beri Fenerbahce'ye kendimi daha yakın hissediyorum ne yapmalıyım birkaç tavsiye verir misiniz?

18 yaşındayım. Küçükken Fenerbahçe'ye kendimi daha yakın hissediyordum (kimse bilmiyor bunu) hatta ilk gittiğim maç Fenerbahçe rizespor maçıydı 2013'teki ama çevremdeki herkes farklı takımları tutmamı istiyordu, ablam GS forması almıştı babam Trabzonspor'lu olmam için yorganımı Trabzonspor logosu olan yorganla degistirmisti. Annem de besiktaslıydı ama sadece tutmak için tutuyordu. 6. sınıfa kadar Fenerbahçe ve besiktas arasında gidip geldim, 6. sınıfta en yakın arkadaşım besiktaslı oldugu için Beşiktaş'ı tuttum o zamandan beri de beşiktaşlıyım ama aklımın bir ucunda sürekli Fenerbahçe var, bazen Fb'li gibi davranıyorum, çok kafam karışık. Herkes besiktaslı biliyor beni ne yapacağım bilmiyorum. Kücüklükten beri Fenerbahce'ye kendimi daha yakın hissediyorum ne yapmalıyım birkaç tavsiye verir misiniz?

Fenerbahçe'li ol.

Geri
Yukarı