Taliant mı Megane mı?

Arkadaşlar elimde 675.000 TL var. Sahibinden'den 2.el Renault taliant veya Megane bakıyorum. Ama taliant'mı Megane'mı daha iyi bir tercih olur bilemedim. Sizce taliant'mı alsam Megane'mı...(o arada araç en fazla 100.000 km de olacak. Ve link atarsanız sevinirim)

Taliant sembolün devamı olan fakat sembolden bile ucuz hissettiren kalitesiz metal yığınıdır. Boş paketinde teyp bile yok arabada (sene 2023 normal karşılayamam). Eğer tek seçenekleriniz bu ikisi ise Megane alın geçin derim.

O butceye 1.5 dCi Latitude bulabilirsin. Ikisinden de daha mantikli. Farkli bir oneri istersen de Insignia 2.0t veya 2.0 CDTI 09-13 kasa oneririm.

Konu sahibi model yılına takılmazsa tercih edilebilir.

Symbol yine iyiydi yine kullanılabilir bir arabaydı Taliant teneke + tekerlek sadece.

Symbol parasına göre müthişti. Şirket arabası olarak vardı bizde, abimden alır halısahaya giderken kullanırdım. Fişek gibi hızlanır, NFS de durmayacağını anlayınca şuradan wallgrinding yapayım bari dedirtecek kadar da freni tedirgin ederdi. 😂

Yanlış bilgi
Arkadaşlar elimde 675.000 TL var. Sahibinden'den 2.el Renault taliant veya Megane bakıyorum. Ama taliant'mı Megane'mı daha iyi bir tercih olur bilemedim. Sizce taliant'mı alsam Megane'mı...(o arada araç en fazla 100.000 km de olacak. Ve link atarsanız sevinirim)

Megane tavsiye ederim bir sorununu görmedik Taliant çok kötü bir araba bence airbag bile sıfır alırken opsiyonla satılıyor diye biliyorum.

Taliant yapılmak için yapılmış bir araba. Taliant mı bisiklet mi derseniz bisiklet derim o derece.

Yeni konular

Geri
Yukarı