Tanımadığım Bir Kızı Sevmeye Başladım

Öncelikle git tanış. Sonra uzatmadan içinden gelenleri söyle. Yaptığın şeylerden pişman olmak yapmadığın şeylerden pişman olmaktan daha iyidir. Çünkü zamanında yapmadığın şeyleri bir daha yapacak fırsatın olmayabilir.

Kızın arkadaşı ile aynı ortamlara gir, sonra arada hoşlandığın kıza bakarak gülümse. Toplu sohbetlerde yakınında dur, sonrasında kendiliğinden tanışırsın zaten.

Türklerin ata sporu atıcılık olduğu için. Sen burada yazanları bosver. Burada hani sunu sunu yap diyenlerin %99 kadınlara ağlama duvarı oluyordur buna eminim.

Kendini geliştirmediğin sürece kaybetmeye mahkumsun. %80 + %20 hypergamy bu kelimeyi google araştırmanı tavsiye ederim.

1000 adaya 1000 kız 1000 erkek konulursa %80 kısım saten baştan kaybediyor. Geri kalan %20 kısım isin savas başlıyor. Bu bilimsel olarak açıklandı. Buna emin olabilirsin. O yüzden kendini her konuda geliştirmen lazım. Bilgi iki kelimeyi bir araya getiremeyen + güzelce bir hikaye anlatamayan + hayata dair görüşleri olmayan insanla bir dakika bile geçmez. Para kastım çok bir paraya gerek yok. Temiz kıyafetler. Her daim modaya biraz ayak uydurmak. ( Gidipte 300 TL mont bahsetmiyorum veya 500 TL ayakkabıdan. Üstüne yakışanı giymekten) Temiz kokmak. Yapılı saçlar gibi. Ayakkabının beyazını silmek bile avantajdır. Millete bakıyorsun beyaz yerleri pislik içinde. Islak mendil icat edilmiş ama kullanan az.

Sen burada yazanları bosver. Burada hani sunu sunu yap diyenlerin %99 kadınlara ağlama duvarı oluyordur buna eminim.

Sen hangi hakla "Sen burada yazanları boşver" diyerek burada konuyu açan kişiye yardımcı olmak isteyen insanların yorumlarını hiçe sayabiliyorsun? İnsanları tanımadan, neyi neden dediğini anlamadan nasıl bu kadar emin olabiliyorsun? Burada o dediğin "Şunu şunu yap diyenler" kısmı var ya onların hayatta senden daha fazla tecrübesi olduğuna da ben eminim.

@xxxtentac!on Öncelikle tavsiyem kızı tanıman, onunla sohbet etmen. Direk olaya girersen hayal kırıklığına uğrayabilirsin. Ben mesela. Kızı fazla tanımadan, onunla konuşmadan direk konuyu açtım. Kızdan ''ret'' cevabı geldi. İyi bir arkadaşlık ilişkisi kurup ondan sonra kıza açılabilirsin.

@SLauGHTeRTR Burada tavsiye veren bütün üyeler senden daha tecrübeli ve bilgili bundan emin olabilirsin.

@xxxtentac!on Öncelikle tavsiyem kızı tanıman, onunla sohbet etmen. Direk olaya girersen hayal kırıklığına uğrayabilirsin. Ben mesela. Kızı fazla tanımadan, onunla konuşmadan direk konuyu açtım. Kızdan ''ret'' cevabı geldi. İyi bir arkadaşlık ilişkisi kurup ondan sonra kıza açılabilirsin.

@SLauGHTeRTR Burada tavsiye veren bütün üyeler senden daha tecrübeli ve bilgili bundan emin olabilirsin.
Zaten şu anda hep kızı ne zaman görsem gözüne bakıyorum oda bana bakıyor , bende bir tanışma fırsatı arıyorum

Niyetini anlamıştır zaten, fırsat aramana gerek yok. Boş bir anında yakala, biraz konuşmak istediğini söyle ve duygularını aç. Yapmazsan içinde kalır, daha çok pişman olursun ama iş işten geçer.

Sen hangi hakla "Sen burada yazanları boşver" diyerek burada konuyu açan kişiye yardımcı olmak isteyen insanların yorumlarını hiçe sayabiliyorsun? İnsanları tanımadan, neyi neden dediğini anlamadan nasıl bu kadar emin olabiliyorsun? Burada o dediğin "Şunu şunu yap diyenler" kısmı var ya onların hayatta senden daha fazla tecrübesi olduğuna da ben eminim.

Zaten şu anda hep kızı ne zaman görsem gözüne bakıyorum oda bana bakıyor , bende bir tanışma fırsatı arıyorum

Cevap vermeyecektim ama vereyim.

Bunlar bilimsel olarak kanıtlanmış ve psikolojik şeyler. Sizlerin beni anlaması mümkün değil.
Bu yüzden bu sorun sizin sorununuz benim değil.
Herkesin belli başlı sorunları var. Hayat madalyonun iki yüzüdür.
Güzel kızların aslında bir o kadar yalnız olmaları gibi.
Güzeller ama yalnızlar neden çünkü. Ortalama güzellikte bir kıza 1000 erkek yanaşırken güzel bir kıza çok az erkek yanaşıyor bu durumda kimin seçme sansı yüksek. Ortalama güzellikte bir kızın seçeneği daha çok gibi.
Herkesin aklı fikri var. Öğrenmek isteyen her türlü öğreniyor.
Burada sen çok şey biliyorsan yada sen hiç bir şey bilmiyorsun diye ego yarıştıramam.

Herkes kendi hayatını güzelleştirsin.

Cevap vermeyecektim ama vereyim.

Bunlar bilimsel olarak kanıtlanmış ve psikolojik şeyler. Sizlerin beni anlaması mümkün değil.
Bu yüzden bu sorun sizin sorununuz benim değil.
Herkesin belli başlı sorunları var. Hayat madalyonun iki yüzüdür.
Güzel kızların aslında bir o kadar yalnız olmaları gibi.
Güzeller ama yalnızlar neden çünkü. Ortalama güzellikte bir kıza 1000 erkek yanaşırken güzel bir kıza çok az erkek yanaşıyor bu durumda kimin seçme sansı yüksek. Ortalama güzellikte bir kızın seçeneği daha çok gibi.
Herkesin aklı fikri var. Öğrenmek isteyen her türlü öğreniyor.
Burada sen çok şey biliyorsan yada sen hiç bir şey bilmiyorsun diye ego yarıştıramam.

Herkes kendi hayatını güzelleştirsin.

Biz sana bu bilgi yanlış demedik. Aksine bilgi doğru olabilir fakat en başta kullandığın buradakileri dinleme, bunlar bilgisiz, bunlar tecrübesiz diyerek saldırgan bir tutum izlemen sorun. Hala da sizlerin beni anlaması mümkün değil diyerek aşağılayıcı, alaycı bir tutum sergiliyorsun. Ne demişler anlayana sivrisinek saz, anlamayana davul zurna az. Düzgün bir dil kullanmayı öğrenmen dileği ile.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı