Tarayıcı önerisi

Gizlilik için en iyisi Brave Browser. Kendi reklam engelleyicisi ve tor ağı ile girişi var(vpn'den daha gizli) ayrıca chrome'a çok benzer bir görüntüsü var. Ayrıca az da olsa aylık ekranın yanında çıkan minik reklamlar veya yeni sekmede arka plana gömülü reklamları gördüğün için Bat coin veriyor. Ben 2 aydır kullanıyorum, 7 bat kazandım yaklaşık 7 dolar ediyor.

Ekleme: Sanırım zaten chrome altyapısı ile kurulmuş, chrome mağazasından eklenti de edinebiliyorsunuz.

Arkadaşlar merhaba, bugün bilgisayarım elime ulaştı. Fakat hangi tarayıcı kullanmakta kararsız kaldım aklımda Firefox veya Opera GX var. Chrome çok bellek yiyor diye biliyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Windows 10 ise en performanslısı microscoft egde olabilir ama Win 8.1 8 7 için fire fox olabilir düşük sistem ise egde olabilir ben Chrome kullanıyorum Max 7 sayfadan video açık kalabilirken egde de bu sayı 10'a çıkıyor ama egde hızlı ve şık bir tasarım

Yeni bilgisayarda ne kadar fark edebilir ki?Sonuçta internet tarayıcı, atla deve değil.Gözünüze hoş geleni kullanın.100-200mb fazla ram tüketiyor diye kasmaya gerek yok bence.

Geri
Yukarı