Tarayıcı önerisi

Schauer

Picopat
Daha fazla  
Kullanabileceğim düzgün bir tarayıcı istiyorum. Sizce hangisini kullanmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Brave kullanıyorum, fena değil. Windows için daha yeni Arc çıktı, bir bakmanı tavsiye ederim. macOS tarafında çok kullanılan bir tarayıcı özellikle son zamanlarda. Mozilla altyapılı bir tarayıcı istersen de Floorp var. Chrome temasını seviyorsanız Ungoogled Chromium önerebilirim. Fazlasıyla kişiselleştirilebilir bir tarayıcı istersen de Vivaldi'ye bakabilirsin.

Güvenlik ve gizlilik biraz daha baskın olsun istiyorsanız Firefox. Hız istiyorsanız Chromium tabanlı tarayıcılar kullanın.

Ben şahsen birazcık verilerimin "bu denli" kullanılmasından rahatsız olduğumdan hızdan ödün verip Firefox'a geçtim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Türkçe altyazısı yok, ilginizi çeker belki diye attım. Özeti yukarıda yazdıklarım :)

Microsoft Edge kullanıyorum, gayet mutluyum. Görüntü netleştirme özelliği çok iyi. Youtube da düşük bitrate de olsa kendisiyle görüntü normal gözüküyor. Ayrıca kendisiyle birlikte bing de kullandığım için Bing AI her aramaya da yardımcı oluyor.

Eski bir Edge hater olarak, son 8 aydır falan sadece Edge kullanıyorum. Edge tavsiye ederim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı