Ücretli Tasarım Hizmeti

UserHakan

Hectopat
Makaleler
12
Yer
Mars
Merhabalar. Bionluk üzerinde ek gelir olarak çalışma yaptığım hizmetleri sizinle de paylaşmak istedim. İhtiyacı olan arkadaşlara da yardımcı olmak isterim. Fiyatları bilerek uygun tutuyorum çünkü bu işler çokta vaktimi almıyor. Genelde en geç 2 gün içinde teslimatı sağlıyorum. Gelelim fiyat bilgilerine.

[Logo Tasarım Hizmeti]

Bu hizmette sizlerin istekleriniz doğrultusunda bir logo tasarlarım. Tasarım süreci boyunca sizinle irtibat halinde kalırım.
Bu hizmette 3 farklı paket bulunuyor. Paket bilgilerine aşağıdan bakabilirsiniz.

1668871710761.png

[Kartvizit Tasarımları]

Bu hizmette kurumsal veya kişisel kartvizit tasarımlarınızı yaparım.
Bu hizmette 3 farklı paket bulunuyor. Paket bilgilerine aşağıdan bakabilirsiniz.

1668872311057.png

[Sosyal Medya Tasarım Hizmeti]

Bu hizmetimde belirttiğiniz sosyal medya uygulamasında ki gönderileriniz hazırlarım. Tasarımlar İnstagram (hikaye, gönderi) Twitter ve Facebook uygulamalarını içerir.

1668872780896.png

[Fotoğraf Düzenleme Hizmeti]

Sizden gelen fotoğrafları istekleriniz doğrultusunda düzenlerim.

1668872989988.png

[Reklam ve Banner Hizmeti]

1668873134896.png

[Kullanıcı Değerlendirmeleri]

Şuana kadar yaptığım bütün satışlardan tam puan ve güzel yorumlar aldım. Onların bazılarını sizlerle de paylaşmak isterim.

Ekran görüntüsü 2022-11-19 185743.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı