Tasarım için ekran önerisi

Kaledar

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben hem hobisel hem de profesyonel olarak Grafik tasarım ile ilgileniyorum. Şu an notebook ile yapıyorum ama daha büyük ve çözünürlüğü yüksek bir ekran almak istiyorum bu yüzden IPS olan ikinci bir ekrana ihtiyacım var.
Adobe CC kullanıyorum orijinal olarak.
24 inç aşağısı olmasın mümkünse
Tavsiyeleriniz nelerdir?
10-15k arası bir fiyat sorun olmaz.

Bu iş için önerdiğim bir monitör vardı ama stokta olmadığı dönemler 8K'den çıkıyor 35K'ya.
Baktığınız MSI'da genelde öneriyorum. Fakat Amazon'da daha ucuzdu ama satışını kaldırmışlar. 2-3 saat önce önermiştim halbuki bir konuda. Garip.
Size 2K mı lazım 4K mı? Farkı modeller mevcut çünkü.

Bu iş için önerdiğim bir monitör vardı ama stokta olmadığı dönemler 8K'den çıkıyor 35K'ya.
Baktığınız MSI'da genelde öneriyorum. Fakat Amazon'da daha ucuzdu ama satışını kaldırmışlar. 2-3 saat önce önermiştim halbuki bir konuda. Garip.
Size 2K mı lazım 4K mı? Farkı modeller mevcut çünkü.
4k bu fiyat bandında (max15k) varsa tâbi ki 4K isterim

4K bu fiyat bandında (Max15k) varsa tâbi ki 4K isterim

Yüksek Hz ile işiniz var mı? Oyun oynanacak mı? Çünkü 4K/144Hz için bütçe yetmiyor.
MSI baktığın ve önerdiğim bu MSI dışındakiler boşa para vermek gibi oluyor. True 10 bit panele sahip olması bir avantaj.

Yüksek Hz ile işiniz var mı? Oyun oynanacak mı? Çünkü 4K/144Hz için bütçe yetmiyor.
MSI baktığın ve önerdiğim bu MSI dışındakiler boşa para vermek gibi oluyor. True 10 bit panele sahip olması bir avantaj.
Hz önemi yok oyunda oynuyorum ama simülasyon oyunları oynuyorum FPS oyunları sevmiyorum o yüzden Hz sorun olmaz benimde aklım MSI da kaldı zaten güzel diyorsunuz onu alicam galiba birde eğer mümkünse monster notebook sitesinde 32inc Aryond ekran var 2k sizce güzel mi srgb değeri de yeterli ve ucuz 6.200 lira gibi oda olabilir mi acaba

Monster Notebook sitesinde 32inc Aryond ekran var 2K sizce güzel mi sRGB değeri de yeterli ve ucuz 6.200 lira gibi oda olabilir mi acaba?

Aman aman uzak dur. Çin'den fason monitör getiren markanın monitörü asla alınmaz. MSI en azından Tayvan'a ait ve taht kurmuş firma.

Geri
Yukarı