Ücretli Tasarımcı arıyorum

GreatArcher

Kilopat
Makaleler
1
Instagram'daki araba sayfam için iyi bir tasarımcı arıyorum. Fotoğrafları iyi bir şekilde düzenleyen ve göze güzel hitap eden tasarım yapan kişiler var mı aranızda?

Nasıl bir şey yapılacak? Detay verirseniz yardımcı olurum. Gece boyu aktifim.

Instagram'daki araba sayfam için iyi bir tasarımcı arıyorum. Fotoğrafları iyi bir şekilde düzenleyen ve göze güzel hitap eden tasarım yapan kişiler var mı aranızda?

Örnek tasarımlar atar mısınız? Ne tarz tasarımlar istiyorsunuz?

Nasıl bir şey yapılacak? Detay verirseniz yardımcı olurum. Gece boyu aktifim.
Hocam benim bir araba sayfam var. Yurtdışı ve Türkiye fiyatlarını karşılaştırıyorum. Size kendi yaptığım tasarımı atıyorum şimdi. Fotoğraftaki gibi tasarım yaptım ama biraz acemice görünüyor. Buna nasıl bir şey yapabilirsiniz?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220423-230747_Instagram.jpg
    Screenshot_20220423-230747_Instagram.jpg
    80,9 KB · Görüntüleme: 111
Hocam benim bir araba sayfam var. Yurt dışı ve Türkiye fiyatlarını karşılaştırıyorum. Size kendi yaptığım tasarımı atıyorum şimdi. Fotoğraftaki gibi tasarım yaptım ama biraz acemice görünüyor. Buna nasıl bir şey yapabilirsiniz?

Bence dolar ve TL yerine sembolleri koymak (₺, $) daha mantıklı ve arka plan rengi, font değişmeli.

Hocam benim bir araba sayfam var. Yurtdışı ve Türkiye fiyatlarını karşılaştırıyorum. Size kendi yaptığım tasarımı atıyorum şimdi. Fotoğraftaki gibi tasarım yaptım ama biraz acemice görünüyor. Buna nasıl bir şey yapabilirsiniz?
Hocam bunu yapmak çok kolay. Bence çok bir işiniz yoksa öğrenip bu işe yapana vereceğiniz parayı kenara atın.

Yeni konular

Geri
Yukarı