Tavuk en iyi nereden alınmalı ve hangi marka alınmalı?

Hydrawarrior

Centipat
Daha fazla  
Spor yaptığımdan tavuk çok fazla tüketiyorum. Market olarak hangisinden alabilirim iyi olarak ve hangi markayı önerirsiniz?

Maalesef artık tüm tavuklar hormonlu artık doğal tavuk kalmadı. A101 ve şoktan hiçbir türlü kırmızı/beyaz et ürünü almanı önermiyorum. BİM'in markasının tavuğunu veya Banvit alabilirsin lezzet olarak en güzelleri ve en ulaşıbilir 2'si.

Maalesef artık tüm tavuklar hormonlu artık doğal tavuk kalmadı. A101 ve şoktan hiçbir türlü kırmızı/beyaz et ürünü almanı önermiyorum. BİM'in markasının tavuğunu veya banvit alabilirsin lezzet olarak en güzelleri ve en ulaşıbilir 2'si.

A101 ve şokta haklısınız ama BİM'de bu kategoriye giriyor bence. Oradan her aldığım zaman ya bozuk çıkmıştı ya da tarihi geçmişti.

Tarihine de bakın hocam yani yanlış anlamayın beni. Haklısınız, genellikle son tüketim tarihine 4 5 gün kalan ürünleri satıyorlar, onlarda lezzetli olmuyor. Arada bir hafta sonları yeni gelenleri kapıyorum onlar cidden lezzetli oluyor.

Tarihine de bakın hocam yani yanlış anlamayın beni. Haklısınız, genellikle son tüketim tarihine 4 5 gün kalan ürünleri satıyorlar, onlarda lezzetli olmuyor. Arada bir hafta sonları yeni gelenleri kapıyorum onlar cidden lezzetli oluyor.

Yanlış anlamadım hocam zaten öyle olmalı.

Geri
Yukarı