TBF 2022 şampiyonu kim olur?

TBF 2022 Şampiyonu Kim olur?

• IW

Oy: 6 75,0%
  • FB

Oy: 2 25,0%

• Oy verenlerin toplamı
    8

ANON1M

Hectopat
Merhaba, İzmir'de düzenlenmesi harika olmuş. Açık alanda olması da çok güzel, ortam güzel gözüküyor.
Sizce şampiyon kim olur ve kaç kaç biter maçlar?
Ben ıw 3-1 alır diyorum. Hadi bakalım kim bilecek, bilene de çikolata ısmarlayacağım, Papara'dan 10 lira atarım :).

lol-fb-iw-tbf-2022-izmir-final.jpg

İlk maçı FB çok ezici bir farkla aldı helal olsun. Fikrim değişti biraz FB alabilir gibi :).

İkinci maçı IW kazandı, birinci maçın simetriği gibiydi daha çok, kompler benzerdi sadece taraf değiştirmiş gibiydi. Durum 1-1

Üçüncü maçta FB full ad gidip koridor üstünlüğüne oynamak istedi, erken seviyelerde öne geçmek istedi ama bu pek gerçekleşemedi. Hal böyle olunca IW üstünlük yakaladı.

Dördüncü maça inanamıyorum. O nasıl bir maçtı uykum gelmeye başladı ama heyecandan gözlerim açıldı çok fenaydı. Fenerbahçe maçı Nexus'tan çevirmeyi başardı. Gerçekten inanılmaz bir maçtı. Holy pek bir şey yapamadı, etkin olamadı diğer maçlara kıyasla. Dişlerimi fırçaladım ama galiba beşinci maçta bir şeyler atıştıracağım :D.

Beşinci maçta ise IW diğer maçlara kıyasla farklı bir kompozisyon kurdu ve HolyPhoenix'in eline Nilah verdi. Serin ise en rahat olduğu şampiyonlardan biri Azir ile oynadı. Fenerbahçe tarafında ise Naak Nako'da Yone, Stilnumb'da ise en rahat olduğu şampiyonlardan biri Akali vardı. Nilah'ın üstüne oynasa da FB tarafı, Yuumi'nin güçlendirmesiyle beraber Nilah kolay kolay ölmedi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı