TD500 fanları bir süre sonra duruyor

• Konuyu başlatan Exc
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 350

Exc

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhabalar. TD500 kasa kullanmaktayım. Kasamda kendiliğinden 3 fan mevcut.

Bilgisayarı açtıktan tahminen 3-4 dakika sonra üstten iki fanım çalışmayı durduruyor sadece alttaki çalışmaya devam ediyor.

Daha önce başına böyle bir sıkıntı gelen var mı, sorunu nasıl çözdü acaba?

O fanlar biraz sorunlu gibi, bendede sessiz modda bir kere durdular mı tekrar çalışmıyorlar. Anakart yazılımına bak boştayken fanları kapatıyorsa sonra tekrar çalışmıyorlar.

Power kablolarını kontrol ettim sorun görünmüyor, msi için anakart yazılımını nasıl bulabilirim? Kusura bakmayın cahillik var daha önce laptoptan başka birşey kullanmadım.

Power kablolarını kontrol ettim sorun görünmüyor, msi için anakart yazılımını nasıl bulabilirim? Kusura bakmayın cahillik var daha önce laptoptan başka birşey kullanmadım.

Bu linkten hangisi olduğunu seç ve indir.
Ve Motherboard seçtikten sonra model seç ve indir.

Arkadaşlar 2 saattir bios ekranında hiç kesintisiz çalışıyorlar. Fakat pc yi açtığımda garip bi şekilde bazen bir tanesi bazen ikisi duruyor.

Anakartın ney ? MSI Dragon Center indir, User Scenario ardından Customize seçeneğinin yanındaki ayar amblemine bas, orada sysfan yazar ona tıkla Manuel Fan de oradan hızı %50 ve üstü yap ben böyle çözdüm.

Geri
Yukarı