TEAM S3 SSD Firmware nasıl güncellenir ?

timucin

Kilopat
Yer
konya
Herkes SSD firmware güncelemesinden bahsediyor ama ben kullandığım SSD'nin versiyonunu bile bilmiyorum:) Şimdi öncellikle SSD'min hangi versiyon yüklü olduğunu hangi programla öğrenirim?

İkinci olarak da eğer yeni firmware güncellemesi varsa nasıl yüklerim?
SSD'im ile en ufak problemim yok. 3 sn'de açılıp 10 sn'de hazır oluyor. Win 7 de 7.9 puan alıyor. Eğer yeni versiyon güncelleme varsa yine de güncellemeye gerek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu linke bir bak derim. Yükleme programı mevcut bu sayfada.
Test sonuçların hangi değerlerde? Onları ölçmeden güncelleme yapmamalısın. Değerler yüksek ise gerek olmaz. Büyük ihtimalle disk yeni ise günceldir FW.

-----------------------------
Bu sorudan sonra benimde aklımda olan Team S1 60 GB SSD FW update ettim. :) Linkden uygun Yükleme programını seçtikten sonra indiriyorsunuz. İndirdiğiniz RAR içinden update tool (EXE), FW (APK) ve güncelleme rehberi (PDF) çıkıyor. Kurulum oldukça basit. Verileri yedekleme de fayda var, zira program bu uyarıyı veriyor.

Umut51 kardeşim çok sağol nokta atışı yardım oldu :) Dediğin yerden hepsini hallettim. SSD'yi yeni almıştım ama revizyonu eski çıktı. 3'ten 5'e çıktı şu anda. Tekrar teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı