SSD Firmware Güncellenmiyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Literary.

Kilopat
Daha fazla  
Beyler Chrome'da internette dolaşırken takılmalar yaşadığım için SSD Firmware'yi güncellemek istiyorum. Programı çalıştırıyorum SSD'yi seçip tools seçeneğine tıklayıp Firmware Update diyorum aşağıda Downloading Firmware diyor ama 1 saat sonra baktığımda yine aynısı yazıyor. Nasıl güncelleyeceğim? Bir de Downloading Firmware yazarken bilgisayarda bir şeyi açmaya çalıştığımda donuyor bilgisayar. Normal midir bu? @Murat5038 kardeşim sende yardım edersen sevinirim.

Adsız.jpg

Yardım edecek birileri yok mu?

Demekki internet hızın yavaş veya Firmware güncellemesinin boyutu büyük. Biraz sabrederseniz mutlu sonla karşılaşırsınız diye düşünüyorum.

Demekki internet hızın yavaş veya Firmware güncellemesinin boyutu büyük. Biraz sabrederseniz mutlu sonla karşılaşırsınız diye düşünüyorum.

Güncelleme yaparken bilgisayarın tepki vermemesi normal mi?

SSD üstünde işletim sistemi yüklü olmaması ve onun üzerinden sistem çalıştırılmaması gerekli. Farklı bir diskten işletim sistemi çalıştırıp güncellemen gerekir. Yani HDD'ye yükleyip sistemi oradan güncellemeyi yapman lazım.

Teşekkürler zaten çözdüm sorunu. Bilgisayarı AHCI moduna aldım güncellendi. HDD'ye yüklemeye gerek yokmuş.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı