TeamSpeak 3 Tepkisizlik Sorunu

4L6IN

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
⭑ Anakart : Asus PRIME B450-PLUS
⭑ Ekran kartı : NVIDIA GeForce RTX 2060
⭑ İşlemci : AMD Ryzen 5 2600X Six-Core Processor, 3600
⭑ RAM : Adata DDR4 8GB 3000MHz SINGLE XPG GAMMIX D10 RED x2
⭑ SSD veya HDD modeli : Adata SU630 240GB 520-450MB/s SSD
⭑ İşletim sistemi : Windows 11
Profil Kapağı
1524839776
TeamSpeak 3 programının son sürümünü kullanmaktayım. Lakin programa girince program kasıyor kalıyor, hiçbir işlem yapmıyor, tepkisiz kalıyor. İlk başta çalışıyor 10-15 saniye sonra kendini kilitliyor sanki, hiçbir bağlantıya tıklayamıyorum. Birçok kez sildim yükledim ama düzelmedi, sorun neden kaynaklanıyor olabilir?
TeamSpeak 3 programının son sürümünü kullanmaktayım. Lakin programa girince program kasıyor kalıyor, hiçbir işlem yapmıyor, tepkisiz kalıyor. İlk başta çalışıyor 10-15 saniye sonra kendini kilitliyor sanki, hiçbir bağlantıya tıklayamıyorum. Birçok kez sildim yükledim ama düzelmedi, sorun neden kaynaklanıyor olabilir?
@THE_MILLER

Son düzenleme:

@THE_MILLER

Hocam kolay gelsın iyi çalışmalar bu konu hakkında bişi yapabildinizmi bende aynı sorundan muzdaribim böle bi sorunla karşılaşak yok herhalde koca internette hiç bir bilgi yok
@THE_MILLER

Son düzenleme:
Hocam kolay gelsın iyi çalışmalar bu konu hakkında bişi yapabildinizmi bende aynı sorundan muzdaribim böle bi sorunla karşılaşak yok herhalde koca internette hiç bir bilgi yok
@THE_MILLER

Yok hocam ben sildim Discord'a geçtim. Çözümünü bulamadım.

TS3 şuan açık ve normal çalışıyor.Ben olsam format atana kadar bi daha çalıştırmam o TS3 ü.
Online oyunlarda 1001 türlü hack yöntemi var malum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı