Tebilon 3 gündür kargoya vermedi

Makaleler
16
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Web Yazılım
Merhaba arkadaşlar,

Bayram içinde DeepCool LS720 sıvı soğutma aldım kendilerinden bayram diye zaten kargoya verilmeyeceğini biliyordum. Fakat Pazartesi aradığımda "sorun yok fiş sırasına göre kargoya veriyoruz, yarına sarkabilir" dediler.

Ben de tamam o zaman dedim. Salı günü akşam üzeri 5'de aradım "bugün aciliyetini bildiriyorum" dediler fakat yine yok ürün ortada.

Çarşamba bugün aradım "stok yok, tedarik ediyoruz diyorlar"

Bu saçmalık nedir? 3 gündür oyalıyorlar. İptal talebi bulundum, gider Amazon'dan 400-500 daha veririm o günü hatta o akşamı kargoya verilir.

Türkiye'de klasik bir e-ticaret sitesi. Kendi sitelerinde olan ürünün stoklarından haberleri yok, olmayan ürünü satıyorlar. Ben de bunları buradaki referanslarından ve sponsorluklarından farklı bilirdim bu saatten sonra çöp bile almam.

Türkiye'de klasik bir e-ticaret sitesi. Kendi sitelerinde olan ürünün stoklarından haberleri yok, olmayan ürünü satıyorlar. Ben de bunları buradaki referanslarından ve sponsorluklarından farklı bilirdim bu saatten sonra çöp bile almam.
AMD'yi ilk ülkeye sokanlar diye övmediğim kimse kalmamıştır şu siteyi. Büyük ders oldu.

Geri
Yukarı