Technopat 10.000 Konuyu Geride Bıraktı!

Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Technopat olarak 10.000 dolu dolu konuyu geride bırakmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz :) Bu mutluluğu sizlerle daha iyi paylaşabilmek için Moderatörlerimize yakın zamanda AIDA64 lisansı hediye edeceğimizin müjdesini vermek istiyorum :)

Ayrıca forum üyelerimize de çekilişle (veya başka bir şekilde de olabilir) 5 adet AIDA64 lisansı hediye edeceğiz!

Sıkı Türkçe kurallarına rağmen (aslında bizi biz yapan en önemli farklardan biri) bizimle birlikte olduğunuz ve burayı farklı bir yer yaptığınız için hepinize teşekkür ediyorum. Lütfen TP hakkındaki olumlu veya olumsuz görüşlerinizi bizimle paylaşın :)

Tartışmasız Türkiyede ki en temiz, en düzenli forum. Türkçe kurallarının etkili olması çok önemli bir unsur. Diğer forumlarda sallayanların aksine, doğru bilgiyi en kısa süre de cevaplayan bir forum. Ve hiç şüphem yok ki benim de en uzun süre takılı kaldığım forumdur.

Raşit Gönenç kesinlikle haklı...
Hiçbir forumda bu kadar uzun kalıp bir şeyler öğrenip arkadaşlara yardımcı olmamıştım. TP ile beraber ilkleri yaşıyoruz. Kendi başıma PC topladım, her parçasını kendim seçerek ve kusursuz; daha ne olsun. :) Bunu TP'ye takılarak öğrendim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cevap alamadığımız sorularımızı tekrar gündeme getirmek için bir opsiyon olsa,çok daha iyi olur diye düşünüyorum. Genel olarak forumdan çok memnunum.

Şuraya mesaj bırakabilirsin:

https://www.technopat.net/forum/tec...madi-ne-yapmaliyim-ve-bazi-hatirlatmalar.html

10.000 konu daha başlangıç. Bizim 10.000 konumuz, diğerlerinin 1 milyon konusuna denk.

Kesinlikle. Rakiplerimize göre 10.000 çok düşük bir rakam ama nitelikli konular bunların hepsi. Diğer forumlarda her 10 konudan dokuzu "Acilllllllllllllll yardım!!!" iken bizde 10 konudan 10'u da bir şeyler öğretiyor ;)

Geri
Yukarı