Nasıl olmuş bu karikatür?

• Gayet güzel.

• Ortalama. Öncekiler daha iyiydi.

• Maalesef kötü

• Sonrakinde olmak isterim

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

Elektrikci_Hasan

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Artık TR piyasasını mahveden kan emici dolandırıcılardan bıkmış bir topluluk. Sabrı tükenmiş bir halk! Elektrikci_Hasan kalitesiyle...
Technopat Bakkal Katliamı serisi ile uzun zaman sonra tekrar karşınızdayım. Bir sonraki karikatürde olmak ister misin? O vakit yaz.
tss.jpg

Ülkemizdeki dolandırıcılara savaş açan, Recep Baltaş ve Ali Güngör önderliğinde tek dalgada işi bitirip zafer ile savaş meydanından ayrılmayı hedefleyen bir forum örgütünün dev hikayesi. Daha önce nice istilalara göğüs germiş ve sayısız savaşlar vermiş bir halk.

ilk.jpg

Kapalı Mekan Çekimi​

2.jpg

Ortalama
orta.jpg

Sol kısım

sol.jpg

Sağ kısım

sag.jpg

Bir sonrakine 25 kontenjan koyuyorum. Yazan ilk 25 bir sonraki karikatürde yerini alacaktır. (Katılım sayısı ve namüsait olmayan vaktim dahilinde)

Bu arada 1 senedir kalem tutmuyordum, biraz paslanmışız. İnanmazsınız kalemi elime aldığımda bir tuhaf oldum, yazıları bile zor yazdım o derece.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam güzel olmuş, komik detaylar var. Daha iyi bir şekilde karşımıza bir kez daha çıkmak ister isen geliştir. Kötü demiyorum. İyi. Daha da iyi olabilir. Bir sonrakinde yer almak isterim.

Ben de olmak isterim, elinize sağlık.

Geri
Yukarı