Technopat Caps'leri!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Daha önce başka bir yerde görmüştüm. Capsi de görünce yazasım geldi. Senin adını aklımda mı tutacağım. Al sileyim de sen yaz.

wLNyyJ.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar eğer konuyu biraz daha fazla kirletecekseniz ya yeni konu açıp oradan bir birinize atışın ya da temelli kilitleyelim konuyu. Seçim sizin. Eğer burada atışmalar devam ederse mecbur konuyu kilitleme kararı alacağız.

Sabitlenmiş herkesin eğlendiği bir konu. Konuyu açan kişinin bile hesabı silinmiş. Kısaca, konuyu kirletenleri başlıktan uzaklaştırmak daha mantıklı. :)

Yani eğer baktım devam ediyor hem konuyu kilitlerim hemde işi sulandıranları kurallar gereği iptal ederim.

- - - Güncellendi - - -

Bizim maksadımız siyaset değil. Sadece komedi :).

Amaç siyaset değil fakat biri yanlış yorumlarsa işin içinden çıkılmaz bir duruma dönüşür.

Yorumunuz siyaset amaç taşımasa da siyasi olarak algılayanlar olacaktır. Bu birçok yerde görüldü ve konular kilitlendi.

Caps'lere devam o zaman. :D

Sabitlenmiş herkesin eğlendiği bir konu. Konuyu açan kişinin bile hesabı silinmiş. Kısaca, konuyu kirletenleri başlıktan uzaklaştırmak daha mantıklı. :)
Konuyu açan kişinin ta kendisiyim. Önceki hesabımı ben kendi isteğim doğrultusunda sildirdirdim. 600'ü geçik mesaj sayım olmasına rağmen 0 cezam vardı. Lütfen bilip bilmeden konuşmayalım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı