Technopat Efkar Köşesi

Efkar değil ama bunaldım artık. Yaşamamın amacını bile kestiremiyorum. İnsanlar arkadaşlarıyla eğleniyorlar, hayatın tadını çıkarıyorlar ama bende tık yok. Ne Snapchat'e köpek efektli fotoğraf atmak zevkli ne de sosyal medyada ne yaptığını paylaşmak. Arkadaş buluşmaları... Pardon, hangi arkadaş?

Efkar değil ama bunaldım artık. Yaşamamın amacını bile kestiremiyorum. İnsanlar arkadaşlarıyla eğleniyorlar, hayatın tadını çıkarıyorlar ama bende tık yok. Ne Snapchat'e köpek efektli fotoğraf atmak zevkli ne de sosyal medyada ne yaptığını paylaşmak. Arkadaş buluşmaları... Pardon, hangi arkadaş?
Bende de durum aynı.. Yalnızım.. Ciddi manada yalnızım.. Hiç arkadaş edinme gereksinimi duymadım, ihtiyaç duyduğumdaysa edinemedim.. Edinmedim yada edinemedim.. Hangisi önce başladı bilmiyorum ama sonuçta yalnızım.. :kararsız: Hayatımda topu topu 5 kişi var. Onlar da aileden.. (n) Çocuk da değilim ki basmışım yirmisine.. Manyak da değilim ya, hadi salaklığımdan öyleyim diyeyim.. Sanırım acayip ruhsuzluktan ve tembellikten kaynaklanıyor bunlar.. Bilemiyorum yani herkesin sorunları farklı sonuçta.. Ama bende durum bu..

9 aydır sabah 6:00 da kalkıp işe gidiyorum, akşam 02:00 da çıkıyorum. İnan çocukluğumu özledim. İş derdi yok, dert yok ve tasa yok. Allah'tan çocuğum olacak. Allah nasip ederse çocukluğumu yeniden yaşamaya başlarım.:)

Bende de durum aynı.. Yalnızım.. Ciddi manada yalnızım.. Hiç arkadaş edinme gereksinimi duymadım, ihtiyaç duyduğumdaysa edinemedim.. Edinmedim yada edinemedim.. Hangisi önce başladı bilmiyorum ama sonuçta yalnızım.. :kararsız:
Bende sizdenim yaşım 17 okul hariç arkadaşım yok asosyallik berbat birşey kafa bozulunca kendimi pc ye veriyorum ne garip bir hayat.

kardeş valla bizde'de öyle ya...

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı