Technopat forum yavaş çalışıyor

William Blazko

Kilopat
Daha fazla  
Son iki üç haftadır forumda bir yavaşlık söz konusu sayfalar geç açılıyor ve geç yükleniyor. Sebebi nedir?

Açık konuşmak gerekirse Recep Baltaş'ın ayrılığı sonrası forumun zaten pek bir anlamı kalmadığını düşünüyorum şahsen, bu yavaşlık nedeniyle artık foruma giresim de gelmiyor.

Bu arada benden kaynaklı bir sorun değil. 100 megabit download, 20 megabit upload hızım var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sunucular da napıyorlar artık bilemem bende de genel yavaşlık olmasa da arada bir sunucular gidiyor.

80 MBPS internetim var ve hiç sorun yaşamıyorum bence senle alakalı bir sorun.
Benden kaynaklanan bir sorun değil. Başta ben de öyle düşündüm göz atma geçmişi, tanımlama verileri, önbellek dahil tarayıcıdan bütün verileri temizledim başka tarayıcıda da denedim sonuç değişmedi.

Dediğim gibi 100 megabit fiber internetim var. Diğer siteler jet gibi açılıyor hiçbir problem yok ama teknopat çok yavaş.

Benden kaynaklanan bir sorun değil. Başta ben de öyle düşündüm göz atma geçmişi, tanımlama verileri, önbellek dahil tarayıcıdan bütün verileri temizledim başka tarayıcıda da denedim sonuç değişmedi.

Dediğim gibi 100 megabit fiber internetim var. Diğer siteler jet gibi açılıyor hiçbir problem yok ama Technopat çok yavaş.

Bilemiyorum vallahi benim şansıma mı denk geldi ne ama ben hiç sorun yaşamıyorum hız konusunda.

Geri
Yukarı