Technopat moderatörlerini sevemiyorum

BartuP

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Technopat moderatörlerini görevinde başarılı bulmuyorum. Canı sıkılan mod gidip millete gereksiz mesajdan ceza veriyor resmen. 3 gündür haksız yere gereksiz mesajdan ceza yiyorum. Ayrıca sabah saatlerinde hiç aktif mod yok. Bir konu açıyorsunuz aktif mod olmadığı için sizden sonra açanlar ile birikiyor ve topluca onaylanınca sizinki anasayfadan direkt aşağı kayıyor veya cevap alamıyorsunuz ya da yeterince cevap gelmiyor. Öne çıkarma da işe yaramayınca tekrar konuyu açınca çifte konudan ceza yiyorsunuz. Konularda konudan sapmadan şaka vb şeyler yapıyorum direkt çocuğun birisi reportluyor veya mod görüyor ceza yiyorum. Alt tarafı insanlarla biraz eğlenmek istiyoruz. Forum Kuzey Kore gibi yönetiliyor resmen. Siz ne düşünüyorsunuz?

Düzenleme: Moderatörlere genelleme yapmışım. Hepsi aynı değildir. Sadece normal bir şekilde işini yapandan özür dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tek sevmediğim nokta soru işaretini yanlış kullandım diye uyarı almam. Başka türde sorun yaşamadım.

Herkes hata yapabilir. Ne kadar dikkat etsem de arada gözümden kaçıyor. Bunu normal bir şekilde düzeltebilir ve ceza vermeden uyarı şeklinde gönderebilirler. Madem Türkçeye bu kadar dikkat ediliyor sitenin adı neden Teknopat değil de Technopat?

Ne demek aklına takılan soru olursa etiketlemen yeter, sağlacakla kal.

Konuyu zaten modlar onaylıyor?

Modların hepsi aynı değil ben biraz genelleme yaptım yanlış oldu. Kim boş yere ceza atar kim işini iyi yapar bilmiyorum haksızlık ettiğim mod varsa özür dilerim.

Geri
Yukarı