"Technopat Sistem Toplama" programı için öneriler

Arkadaşlar programı hocaya gösterdim ancak hiçbir konuda yardım edecek bilgiye sahip değil :D

Programda şuanda 850 dolar civarındaki sistemler. Ses sistemi, klavye-fare ve monitör dahil edildi.
10 tane farklı sistem yerine 6-7 de olabilir çabuk bitmesi için. Performans ödevlerinden zaman kalmıyor inanın ki.

WsuW86a.jpg

O kadar ayrıntıyı bilmiyor demek ki. Adam sadece temel şeyleri anlatıyor.
Kendin istemedikten sonra bir şey öğrenemiyorsun asla.

3 ay tatilde yan gelip yatarsan unutursun doğal olarak C#'ı. Artık bir çaresine bakacağız :D Bir yolunu bulurum elbet.

Arkadaşlar merak edenler için paylaşayım dedim.
Şuan sadece 1500 TL civarına denk gelen sistemler mevcut. Yani dolar 2 civarındayken 1500 TL'lik bir sistem arattığınızda istediğiniz her sistem çıkıyor. Klavye-mause, ses sistemi, ekran kartı gibisinden.

Bu sene HTML ve dolayısıyla tasarım, görsel düzenlemelerin yanı sıra hareketli şeyler de oluşturmayı göreceğiz.
11. sınıf çok dolu geçecek yani. Zamanım olmayacak kesinlikle :D Merak edenler merakını şimdilik gidersin.
Program bittiğinde görselliği ile de çok daha iyi olacaktır.

Technopat Sistem Toplama.exe — Yandex.Disk

Kolay gelsin inşallah sorunsuz tamamlanır. Sistem önerisi lazımsa yardımcı olalım? Doları bilemem de tl karşılığı kaç liradan kaç liraya kadar kaç tane sistem lazım?

Sorun oluşabilecek kısmını atlattık :D

Toplayacağınız sistemin indirimsiz dolar cinsinden fiyatı önemli benim için.
Şuan 840-860 dolar civarındaki sistemler mevcut sistemde.

Yardımcı olmak isterseniz. Vatan'dan 950 dolar civarı sistemler toplayabilirsiniz.
Set halinde olsa daha iyi olur :D 955 dolar sadece kasa, kasa + ses sistemi, kasa + klavye-mouse, kasa + monitör, monitör + ses sistemi, ses sistemi + klavye, klavye + monitör gibi :D

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı