Technopat'a Sistem Toplatma

Daha fazla  
(Yanlış yere konu açtıysam çok özür dilerim, bu konu hakkında fazla bilgi sahibi değilim.)
Merhaba, ben bilgisayar toplama videolarınız hakkında sizden bilgi almak istiyorum. Bir çok insan size bilgisayar toplatıyor bunları ne şartlarla yaptıkları hakkında sizden bilgi almak istiyorum. Çünkü şartlar uyuyor ise ileri ki vakitler içerisinde ben de size bilgisayar toplatmak istiyorum. Lütfen anlatır mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben toplamıyorlar diye biliyorum. Eğer bütçeni belirtirsen ben dahil burada yardımcı olabilecek bir çok arkadaşlar var.

(Yanlış yere konu açtıysam çok özür dilerim, bu konu hakkında fazla bilgi sahibi değilim.)
Merhaba, ben bilgisayar toplama videolarınız hakkında sizden bilgi almak istiyorum. Bir çok insan size bilgisayar toplatıyor bunları ne şartlarla yaptıkları hakkında sizden bilgi almak istiyorum. Çünkü şartlar uyuyor ise ileri ki vakitler içerisinde ben de size bilgisayar toplatmak istiyorum. Lütfen anlatır mısınız?
Miktar:3500 tl varsayın lütfen.

Ben toplamıyorlar diye biliyorum. Eğer bütçeni belirtirsen ben dahil burada yardımcı olabilecek bir çok arkadaşlar var.
3500 tl varsayım yapabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Resimde ki sistemi inceleyebilirsiniz ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

Dosya Ekleri

• image.png
    image.png
    111,6 KB · Görüntüleme: 387
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı