Technopat'ın güvenilir bir kaynak olduğunu nasıl belirtirim?

GamaTauri

Femtopat
Daha fazla  
Meslek
Freelancer
Merhaba, ben Kocaeli Üniversitesi Reklamcılık bölümü öğrencisiyim. Bitirme tezim için Reklam-Kültür ilişkisini ele alan bir konuyu seçtim ve ana hedefim teknoloji ürünlerinin tanıtım ve incelemeleri üzerinden bu konuyu işlemek. Malum konu akademik bir çalışma olunca her şeye bir kaynak belirtmek gerekiyor ve ben bulgu toplarken Technopat'ın inceleme, makale ve videolarından faydalanmak istiyorum. Bunu yaparken Technopat'ın geniş kitlelere ulaştığını veriler ile ispatlamam gerekiyor.

Acaba Technopat'ın ne kadar insana ulaştığı gibi genel bilgileri açık kaynaklardan nasıl edinebilirim? Ayrıca bu çalışma için verebileceğiniz öneriler var mıdır? Güvenilir yabancı kaynaklar biliyorsanız onları da öğrenmekten mutluluk duyarım 😊

Genel olarak Türkiye, ABD ve Almanya'daki tanıtımları inceleyeceğim. Aklımda Samsung Galaxy S23 Ultra, Ryzen 7950X3D gibi çeşitli teknolojik ürünleri inceleyip kıyaslamak var. Technopat sağolsun hepsinin detaylı incelemeli mevcut 😁

Teşekkür ederim şimdiden.

Wayback Machine ile hangi yıllarda ne kadar rağbet gördüğünü öğrenebilirsin.
Screenshot_2023-04-27-19-12-34-876_com.android.chrome.jpg

Teşekkür ederim. @MİYAVV 'ın vermiş olduğu kaynak ziyadesiyle yardımcı oldu. @xenom0rphe 'un belirttiği kanallardan da faydalanacağım. 🤌 Bu kadar hızlı dönüş olacağını tahmin etmemiştim. Technopat Sosyal düşündüğümden daha canlı bir mecra imiş 😄

Yeni konular

Geri
Yukarı