Technopat'in kitlesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

662022

Picopat
Kek günü
Arkadaşlar bugün sizle bir konu hakkında konuşacağım. Technopat'ta teknoloji bilgisi çok olmayan arkadaşlar var. Monster ve Excalibur'u öven öneren, 1050 Ti gibi kartları öven, konuyu bilmemesine rağmen bilenlerle kavga eden, boş yere insanları raporlayanlar, garip konular açanlar, fanboylar. Siz bu konu ve kişiler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Monster ve Excalibur'u öven öneren

Ek olarak neden önerilmediği hakkında en ufak fikri olmayıp bunu kalıp şeklinde kullanıp gömen. Bir şeyi önermiyorsanız sebebini de belirtmeniz lazım. Casper, Monster diyerek bir şey eleştirilemez.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bugün sizle bir konu hakkında konuşacağım. Technopat'ta teknoloji bilgisi çok olmayan arkadaşlar var. Monster ve Excalibur'u öven öneren, 1050 Ti gibi kartları öven, konuyu bilmemesine rağmen bilenlerle kavga eden, boş yere insanları raporlayanlar, garip konular açanlar, fanboylar. Siz bu konu ve kişiler hakkında ne düşünüyorsunuz?
Monster'ın bilgisayarları o kadar kötü değil. Bazı kasaları MSI'a, bazıları Tongfang'a ait. Her clevo kasası da berbat değil. Eğer garantisi, servisi güvenilebilir olsa Excalibur'da aynı. Clevo kasa satıyor adamlar. Monster ve Excalibur'un clevo kasaları arasındaki fark, Monster'ın garantisi daha iyi. Ve dediğim gibi Monster'ın her kasası da Clevo değil. Tongfang ve MSI kasaları da var. Ne yapalım MSI kasasında sattıkları bir ürünü sırf monster diye karalayalım mı? Ne kadar saçma... Körü körüne fanlık veya haterlık yapmayın şu markalara.

Diğer konular hakkında; bir şey düşünmüyorum. Forumlarda her türlü insanlar var. İlla arada bir çıkacak böyle tipler.

Her insanın sıradan bir hayatı olmak zorunda değil, ben halüsinasyon görüyor da olabilirim ve burada bunun için yargılanmak ağır geliyor bazen. Çok garip, yüz insandan birinin başına gelecek bir sorunumu anlatıyorum ve insanlar bana yalancı diyor. İki konumda yaşamıştım sanırım, ama öyle biri değilim. Kimseye karşı ön yargılı olmayın veya net cümleler kurmayın. Her konu troll olmak zorunda değil.

Technopat kitlesinin %10'luk kısmı gerçekten alanında yetkin insanlar. Konuşmasını, açıklama yapmasını, karşısındakini dinlemesini biliyorlar. Kendi alanlarında bir soru sorulduysa detaylıca cevap veriyorlar, konu hakkında bilgileri yoksa genelde sessiz kalıyorlar.

Kalan %90'lık kısımı ise direkt at çöpe. Adamların kanser edercesine cahil olmasını bir yana bırak, nedenini anlayamadığım bir şekilde sırf Technopat Sosyal'de zaman öldürdükleri için kendilerini ortalama insanın üzerinde elit bir kesim olarak görüyorlar. Asosyallikleriyle gurur duyuyorlar, konuştukları hiçbir konu hakkında bilgi sahibi değiller, beyinleri yeni bilgileri algılayıp öğrenme yetisine sahip olmadığı için 5 dakika önce yazdığınız yazıda cevabı olan soruyu tekrar tekrar soruyorlar... Aslında yapılacak en mantıklı şey bunları yok saymak ve işine bakmak ama işte adamlar o kadar saçma şeyler söylemeyi başarıyorlar ki yoluna gidemiyorsun, durup adamlara bir açıklama yapman gerekiyor. Kafaları da yeni bilgiyi basmadığı için konuda takılıp kalıyorsun, en son baktın adam söylediklerini algılayamıyor pat diye konuşmayı bırakıp gidiyorsun.

Geri
Yukarı