Sürprizbozan Teen Wolf izlenir mi?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Bugün başladım. Ciddi anlamda ilk bölümünü hafif telefona bakarak, hafif izleyerek çok rahat izleyebildim. Fakat bazı sahneler sahne boş kalmasın diye koyulmuş gibi geldi. Sizin fikirlerinizi merak edip konu açmak istedim. Teen Wolf sizce nasıl? İlerleyen sezonlarda nasıl sahneler beni bekliyor?

İlk sezonlar aşırı bagımlılık yapıyor çok güzel ortalar 3-4. sezonda sıkıldım atlata atlata izlemeye başladım sonra açıkçası bıraktım 5-6 sezon çok iyi diyorlar bilemiyorum belki bir ara komple başlıyabilirim.

Bugün başladım. Ciddi anlamda ilk bölümünü hafif telefona bakarak, hafif izleyerek çok rahat izleyebildim. Fakat bazı sahneler sahne boş kalmasın diye koyulmuş gibi geldi. Sizin fikirlerinizi merak edip konu açmak istedim. Teen Wolf sizce nasıl? İlerleyen sezonlarda nasıl sahneler beni bekliyor?

Manyak bir şey 3. izleyişim hala sarıyor hele scot kükreyince ben bile kükrüyordum o derece sarıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı