Tehdit Eden Birisini Mahkemeye Vermek

Öldürmekle tehdit etti beni.
Korkuyorsan aç ailene durumu ama atıyorum eleman Trabzon'da oturuyor sen İstanbul'dasın ve tehdit ediyorsa çok sallama. İşi gücü yok bana cevap vermedin diye oraya gelirim demez kimse:)
Devamını anlatmadım. Orada anama sövdü, aileme soykırım yapmakla tehdit etti (Hitler sanki)
Kanıtların hepsi elimde.
Tabii canım herkes Polat Alemdar bizim ülkede kafa kesiyor🤣 At engeli geç ya uğraşma bile. LoL'de CS:GO'da her gün anneler havada uçuşuyor mesela, bir şey olduğu yok ona bakarsan🤣

Şahısı tanıyor musunuz aynı yerdemi yaşıyorsunuz? Eğer böyle bir şeye olanak veriyorsanız polise gidin aksi takdirde gitmenizi. Tavsiye etmem olay daha da büyür.
Kendisini tanımıyorum, sesli bir iletişimimiz oldu fakat alakasız bir yalanla geçiştirmek istedi, buraya yazarken ben kendim utanıyorum: “Ben bulgarım.” dedi sadece.
Oturduğumuz vilayetler birbirinden bayağı uzak, zaten kendisine yerimi söylediğim zaman bana “Ben ta İstanbul’dan oraya senin için mi geleceğim?” dedi.

Facebook'tan resmini beğenmiş 200 Euro mu istiyormuş ülkeye gelmek için? Bu ne ya eski model dolandırıcı ayakları🤣
Bir de çocuk kandırıyor sanki. Benden Instagram hesabımı istedi, hiçbir şekilde sosyal medya hesabı kullanmadığımı dile getirdim. Alıp ne yapacağını biliyoruz. İyi ki hiç sosyal medya hesabı kullanmıyorum 🤣🤣🤣

Bir de çocuk kandırıyor sanki. Benden Instagram hesabımı istedi, hiçbir şekilde sosyal medya hesabı kullanmadığımı dile getirdim. Alıp ne yapacağını biliyoruz. İyi ki hiç sosyal medya hesabı kullanmıyorum 🤣🤣🤣
Verseydin keşke:) Al diyip Johnny Sins veya Black Big Mamba diye adres verseydin uğraşsın dursun cahil cühela🤣

Yeni konular

Geri
Yukarı