Tek fanlı ekran kartı alınır mı?

Hocam çoğu ekran kartları stokta yok, özellikle GTX 1650S ve RX 5500XT(Sapphire modeli hariç). Orada bunun için "ekran kartı stoklarını bekleseniz?" yazdım.

Bencede ama NVIDIA galibageri kafalılık yaptı çünkü GT 1010 çıkarmaya başladılar biz burada RTX GTX bekliyoruz NVIDIA GT 1010 çıkarıyor vay be.

Hey dostum konuma kimse bakmıyor forumda yeniyim. Ne yapacağım. Çünkü acil desteğe ihtiyacım var.

Konunuzun görüntülenmesi yeni veya eski bir üye olduğunuza bakmadan yapılıyor, konunuzu açtığınız zaman bir mesaj gelmedi ise sol alta tarafta bulunan öne çıkar butonunu kullanın.

Öne çıkar butonu.png

Yine bir cevap gelmedi ise tekrar butonu kullanın, bazen gerçekten insanların çoğunun bilmediği bir soru olabiliyor, benimde konu açıp hiç cevap gelmeyen konum var, örnek olarak.

Konunuzun görüntülenmesi yeni veya eski bir üye olduğunuza bakmadan yapılıyor, konunuzu açtığınız zaman bir mesaj gelmedi ise sol alta tarafta bulunan öne çıkar butonunu kullanın.

Eki Görüntüle 853366

Yine bir cevap gelmedi ise tekrar butonu kullanın, bazen gerçekten insanların çoğunun bilmediği bir soru olabiliyor, benim de konu açıp hiç cevap gelmeyen konum var, örnek olarak.

Teşekkür ederim.

Geri
Yukarı